Już jest! River Island na jesień 2014

Zobaczcie nowości ze znanej sieciówki

River Island na jesień 2014 to kilka nurtów, wśród których każda znajdzie swoją ulubioną stylówę. Oprócz klasycznych jesiennych dzianin i futer, mamy pastele, metaliczność, rockowe wstawki i całą resztę.


Poznaj jesienne trendy od River Island

Preppy, czyli modny uniwersytecki styl wprowadził dużo młodzieńczej energii do jesienno-zimowej kolekcji. Kolejna linia na jesień tej brytyjskiej sieciówki to Luxe Traveller. Folklor połączony z zimowymi plemiennymi wzorami stworzył wyjątkowy styl luksusowego podróżnika. Dzikie printy, puchowe futerka i wełniane peleryny. 3. z kolei kolekcja to - Puritan, czyli melanż krawiectwa w męskim stylu z miejskim luzem stworzył idealne propozycje stylizacji. A dla miłośniczek dziewczęcego stylu sieciówka przygotowała linię - 60’s Pastel.

Linia Snow, czyli zimowy trend przynosi biały, wyrazisty styl łączący dzienną elegancję z elementami mody ulicznej. Zaś Grey to nowoczesna interpretacja klasycznego krawiectwa. A na koniec - Noir - bogato zdobiony, luksusowy trend wpuszcza do całości nutkę dekadencji i glamour. Który z trendów pasuje najbardziej do was?

Więcej mody na jesień 2014:

Zajrzyjcie do galerii z nowościami River Island:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)