Rihanna dla River Island - kolekcja na zimę 2013/2014

Zimowa odsłona kolekcji zaprojektowanej przez Rihannę dla River Island to już czwarta część projektów Barbadoski. W kolekcji znajdziecie sporo seksownych i eleganckich ubrań w stylu typowym dla Rihanny. Nie zabrakło więc odsłoniętych pleców i talii oraz sportowych kurtek i jeansowych kombinezonów.
/ 08.11.2013 15:02

Zaprojektowana przez Rihannę dla River Island zimowa kolekcja jest czwartą i ostatnią już odsłoną współpracy wokalistki z brytyjską marką. Trzy poprzednie kolekcje okazały się wielkim sukcesem, jednak niewykluczone, że najnowsze propozycje Barbadoski przebiją jej dotychczasowe projekty!

Czwarta, ostatnia kolekcja Rihanna for River Island pełna jest seksownych i eleganckich ubrań zaprojektowanych z myślą o sezonie wypełnionym świątecznymi imprezami i przyjęciami: znajdziemy w niej zdobione sukienki i smokingowe marynarki. Piosenkarka nie zapomniała jednak o tak typowej dla siebie miejskiej estetyce, która w tej odsłonie kolekcji przejawia się w postaci sportowych kurtek w stylu oversize oraz jeansowych kombinezonach.

Zimową kolekcję cechują siła i odwaga, do których Rihanna przyzwyczaiła nas w trakcie wspólnej pracy nad poprzednimi liniami. Projektom nie brak również rock’n’rollowego ducha, którego wyrazem są m.in. zestawy w szkocką kratę, obcisłe skórzane spodnie oraz metaliczne elementy.

Najnowsza kolekcja Rihanny obejmuje 40 projektów i od dziś jest już dostępna w wybranych sklepach oraz sprzedaży online.