Wiosenne hity wg redakcji Polki.pl

Zobaczcie, co chcemy by znalazło się w naszych szafach

W związku z tym, że zbliża się wiosną, a potem cieplutkie lato nasza redakcja postanowiła wybrać się na wirtualne zakupy w poszukiwaniu sezonowego niezbędnika. Każda z nas wybrała kilka rzeczy, które chciałaby by znalazły się w jej szafie.

Czarną, ołówkową spódnicę zamieniam w tym sezonie na tę szarą - wygląda bardziej casualowo i świetnie komponuje się ze sportowymi butami.

- zdradza Gosia, redaktor Urody

Redakcja Polki.pl wybiera wiosenny niezbędnik

W naszej galerii znajdziecie zarówno ubrania, jak i dodatki. Wiele z nich w przystępnych cenach, kilka to marzenia z wysoką ceną na metce. Niemniej będziecie miały przynajmniej zarys w jakim stylu chcemy spędzić najbliższe miesiące!

Już od kilku lat powtarzam sobie, że gumowe baleriny muszą być bardzo niewygodne, a w związku z tym ten zakup nie ma sensu. Co roku jednak urocze Melisski coraz bardziej mnie kuszą! Czy nie są słodkie?

- dodaje Weronika, redaktor działu Kuchnia

Więcej mody na wiosnę 2015:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/4 lata temu
No dokładnie, to tylko zniecheca!! wedlug tej teorii, chodzi o "utrzymanie w ciekawosci", kiedys to działało, dzisiaj jest mnostwo innych portali, duza konkurencja. Ten system tutaj sprawia, że zagladam coraz rzadziej. Beznadzieja z tymi przeklikiwaniem!
/4 lata temu
dlaczego nie ma miniaturek???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie rozumiecie, ze czytelnikom nie chce sie klikac po kilkadziesiat razy, zeby ogladac kota w worku? w ten sposob w ogole nie przegladam tych waszych obrazkow, frajerow szukacie?