Protect 3 - Garnitur nowej generacji

Mężczyźni dbają o prestiż. Troszczą się o swój wizerunek kupując odpowiednie samochody, telefony komórkowe czy odzież. Waśnie dla nich firma Digel opracowała nowy model garnituru Protect 3, który uszyty jest z tkaniny, dzięki której chroni mężczyznę na trzy sposoby
/ 27.11.2007 11:52
Mężczyźni dbają o prestiż. Troszczą się o swój wizerunek kupując odpowiednie samochody, telefony komórkowe czy odzież. Waśnie dla nich firma Digel opracowała nowy model garnituru Protect 3, który uszyty jest z tkaniny, dzięki której chroni mężczyznę na trzy sposoby.

Pierwszy sposób ochrony polega na tym, że tkanina jest hydrofobowa, tzn. nie wchłania wody. Dzięki impregnacji włókien, plamy nie przywierają do odzieży a wszystkie ciecze (np. kawa, herbata, soki czy woda deszczowa) tworzą krople, które spływają po garniturze.

Po drugie, nawet po długim, gorącym dniu w pracy lub w podróży, garnitur jest w doskonałej formie, ponieważ przez cały czas jest chroniony przed zagnieceniami. Po próbie zmięcia, tkanina natychmiast odzyskuje swój pierwotny kształt. Garnitur wygląda jak spod żelazka.

Trzecią zaletą garnituru jest stała ochrona przed promieniowaniem telefonu komórkowego. Kieszeń wykonana ze specjalnego materiału pochłania od 60 do 80 procent fal krótkich nie obniżając przy tym jakości połączenia.

Garnitur Protect 3 adresowany jest do mężczyzn nowoczesnych, otwartych na nowości, których żywiołem są częste służbowe podróże, spotkania i biznes lunche. Innowacje technologiczne i elegancki wygląd to definicja Protect 3.

Garnitury te dostępne będą na polskim rynku już od marca tego roku w praktycznym systemie Mix, czyli z możliwością oddzielnego zakupu wszystkich jego części: spodni, marynarki i kamizelki.

Zobacz galerię zdjęć: