POLECAMY

Gwiazdy noszą proste włosy

Myślisz, że zrobienie takiej fryzury jest łatwe? Nic bardziej mylnego! Aby wyglądały ładnie musisz pamiętać o tych rzeczach.
Wbrew pozorom niewiele osób potrafi z prostych włosów wyczarować perfekcyjną fryzurę. Dlatego postanowiłyśmy ułatwić Wam to zadanie i przyszykować małą ściągawkę z radami i przykładowymi fryzurami.

O czym powinnaś pamiętać prostując włosy:
  • Sięgnij po prostownicę - zawsze! Nawet, gdy masz z natury proste włosy, dzięki takiej stylizacji kosmyki będą bardziej wygładzone.
  • Rób to na sucho. W przeciwnym wypadku możesz zniszczyć swoje pasma, chyba, że posiadasz specjalne urządzenie przystosowane do tego celu
  • Ochraniaj włosy kosmykami termoochronnymi, aby zminimalizować szkodliwe działanie gorącej temperatury urządzenia.
  • Po wyprostowaniu wygładź fryzurę kosmetykiem nabłyszczającym.
  • Uwaga - takie fryzury niestety nie prezentują się dobrze na zniszczonych kosmykach. Pamiętaj zatem o odpowiedniej pielęgnacji.
Gwiazdy czerpią inspirację z wybiegów. W tym sezonie maksymalnie proste włosy można było zobaczyć m.in. na pokazie: PPQ i Packham.

Jenny Packham

PPQ

Zobacz fryzury z prostych włosów i znajdź dla siebie inspirację!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/6 lat temu
ja uwazam ze jesli sie zadba o wlosy i wybierze odpowiednie ciecie, to kazdy rodzaj wlosów, czy proste czy krecone, czy falowane beda piekne
/6 lat temu
będąc nastolatka kręciłam wciąż włosy , w końcu nadszedł taki moment ,że moje idealnie proste włosy zaczęły być modne, mogę się pochwalić ,że taki efekt mam bez prostownicy, wystarcz\y ,że umyję i je po prostu zostawię do wyschnięcia :) już czuję się jak gwiazda