POLECAMY

Moda na tworzenie własnych dodatków - dlaczego warto?!

Zobacz gdzie można to zrobić i jak się tym bawić!
Moda na tworzenie własnych dodatków - dlaczego warto?! fot. ONS/kolaz Polki.pl

Jak w świecie gdzie każdy ma dostęp do globalnych sieciówek, a gwiazdy grzeszą "efektem xero" zadbać o indywidualizm stylu? Marzy wam się coś czego nie będzie miał nikt inny na świecie? Zaprojektujcie to same! Coraz więcej marek daje nam taką możliwość. To my możemy za w sklepie z pomocą ekspedientki, lub w internecie, korzystając ze specjalnej aplikacji rozłożyć wymarzony dodatek na części pierwsze i złożyć go od nowa, zgodnie z naszym gustem.

Urokowi takiej zabawy ulegają gwiazdy i my! Projektowanie własnej torebki czy butów to zabawa, która wciąga, a jej efekty często przynoszą westchnienia zachwytu, kiedy to pojawiamy się na imprezie czy w pracy z czymś, co zostało stworzone według naszego pomysłu.

Polki.pl kochają ten trend i te możliwości. Aby was przekonać że warto zapytaliśmy samych właścicieli i rzeczników marek żeby zdradzili nam dlaczego ich zdaniem personalizacja to genialny pomysł! Zobaczcie co nam powiedzieli:

Torebki Tous by You


Zaprojektuj swoją torebkę
Dzisiejsza kobieta szuka czegoś szczególnego, wyjątkowego, dedykowanego wyłącznie dla Niej indywidualnie. Dzięki marce takiej jak Tous Z jednej strony mamy możliwość stworzenia dla siebie produktu oryginalnego, a z drugiej strony to wspaniała zabawa. Stajemy się projektantem torebki pochodzącej ze światowej marki. Każda osoba, która rozpocznie własny projekt, niestety nie kończy na jednym, ponieważ kolejna wersja, a następnie kolejna wersja daję tyle radości w możliwości tworzenia, że trudno się ostatecznie zdecydować na tą jedyną:-)
Wiele klientek marki TOUS przyznaje się, że nie przespało kilka nocy, ponieważ tworzyły ponad 100 projektów torebki, aby ostatecznie wybrać tę jedyną, wymarzoną.
- Paweł Bieńkowski,  rzecznik marki Tous

Bransoletki Mokobelle


Zaprojektuj swoją bransoletkę
Biżuteria to nie tylko dodatek. To sposób na wyrażenie siebie i swojego stylu. Z takiego założenia wychodzi marka Mokobelle, która zaprasza swoich klientów do magicznego świata projektowania biżuterii, dając im możliwość dopasowania jej tak, aby jak najbardziej odpowiadała ich gustom. Kamienie półszlachetne, jedwabne nitki, łańcuszki i zawieszki – to wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć wymarzoną bransoletkę, naszyjnik lub kolczyki. A jeżeli brakuje Ci pomysłów, zaufaj projektantom Mokobelle, wybierając swoje małe dzieło sztuki spośród gotowych, unikatowych wzorów biżuterii.
- Marta Skłodowska, Mokobelle

Buty Loft 37


Zaprojektuj swoje buty
Większość z nas znudzona jest ubraniami i akcesoriami z popularnych sieciówek. Mamy świadomość, że są one podobne i niczym się nie wyróżniają. A przecież lubimy błyszczeć i wybijać się z tłumu.
LOFT37 daje możliwość zakupu butów jedynych w swoim rodzaju. Tutaj klient sam decyduje o kolorze i fakturze skóry, może wybrać różne dodatki, a nawet wyszyć swoje inicjały. Taka personalizacja butów to nie tylko możliwość stworzenia czegoś wyjątkowego, ale także niezła zabawa. Nasze klientki nie raz opowiadały nam, jak z wypiekami na twarzy projektowały w internecie swoje buty.

- Paulina Ada Kalińska i Joanna Kalińska, założycielki  LOFT37

Choć za możliwość dobory materiału, fasonu i kolorów trzeba niekiedy nieco dopłacić zapewniamy, że to świetny sposób na wyróżnienie się z tłumu.

Oto inne sklepy, w których możecie same kreować swoje dodatki:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)