Próchnik na czerwonym dywanie

Projekty łódzkiej firmy odzieżowej PRÓCHNIK S.A., cieszące się od lat niesłabnącą renomą i uznaniem, wkraczają na „salony” światowej mody.
/ 01.03.2008 14:12
Projekty łódzkiej firmy odzieżowej PRÓCHNIK S.A., cieszące się od lat niesłabnącą renomą i uznaniem, wkraczają na „salony” światowej mody.

Adam Wyrwas – główny animator oskarowego „Piotrusia i wilka” – na galę rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, wybrał odzież od PRÓCHNIKA. Czarny garnitur szyty z luksusowej tkaniny Cerruti, biała koszula, srebrny krawat – tworzyły świetnie skomponowaną, zgodną z najnowszymi trendami, klasycznie elegancką kreację.Próchnik na czerwonym dywanie

Coroczna uroczystość rozdania Oskarów – nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej – to najważniejszy dla całego świata filmu dzień. Oskarowa gala to również wielkie święto mody. W tym wyjątkowym dniu, na słynnym czerwonym dywanie podziwiać można kreacje najsławniejszych projektantów, tworzone specjalnie z myślą o tej uroczystości. Wspaniałe stroje uświetniają tę wielką galę, współtworzą niezwykłą atmosferę i pozwalają poczuć się naprawdę wyjątkowo.

Tegoroczny werdykt Amerykańskiej Akademii Filmowej okazał się wielkim sukcesem dla polskiej animacji. Produkcja łódzkiego studia Se-ma-for – „Piotruś i wilk” – zdobyła Oskara w kategorii krótkometrażowego filmu animowanego. Adam Wyrwas – główny animator „Piotrusia i wilka” – na oskarowej gali pojawił się w klasycznym, czarnym garniturze PRÓCHNIKA - idealnie skrojonym, o prostej, a jednocześnie szlachetnej formie, wykonanym z najwyższej jakości tkaniny Cerruti, z ogromną dbałością o detale i wykończenie. Biała koszula i srebrny krawat stanowiły doskonałe dopełnienie tej kreacji. Znakomicie skomponowana całość, oparta na wyważonej elegancji, świetnie sprawdziła się podczas tej wyjątkowej uroczystości. W momencie, gdy oglądał mnie cały świat, garnitur PRÓCHNIKA dodawał mi pewności nienagannej prezencji. – mówi Adam Wyrwas. – Mój strój w niczym nie ustępował fotografowanym obok kreacjom gwiazd, stworzonym przez największych projektantów mody.

Zarząd PRÓCHNIKA chce dodatkowo uczcić sukces łódzkiego Se-ma-fora, organizując imprezę dla producentów „Piotrusia i wilka”. Na tę okazję sprowadzona zostanie do Polski statuetka Oskara (obecnie przechowywana w Wielkiej Brytanii). Na imprezie obecni będą czołowi przedstawiciele polskiej kinematografii, a dodatkowo uświetni ją pokaz mody PRÓCHNIKA.

Fot. model garnituru z ostatniej kolekcji Próchnika