modelki, blogi fot. FREE

Polskie blogerki piszą o modzie

Ich blogi odwiedzają tysiące dziewczyn z całej Polski i zagranicy. Piszą o modzie niczym profesjonalne redaktorki!
/ 29.10.2009 10:57
modelki, blogi fot. FREE

Informują nas na bieżąco o trendach i, co najważniejsze, poprawiają wizerunek polskiej ulicy. Część z nich to tak zwane szafiarki – ubierają się same, robią sobie zdjęcia i zamieszczają je na swoich stronach. Przedstawiamy wam największe polskie fashionistki!

SZAFA SZTYWNIARY
Pod dość przewrotną nazwą kryje się internetowe dzieło jednej z największych indywidualności w wirtualnym świecie mody. Autorka bloga – Ryfka – bynajmniej sztywniarą nie jest. Prowadzi blog „z próżności” i „dla zabawy”. Wychodzą z tego jednak godne pochwały realizacje. Autorka okrasza swoje posty z wyrafinowanym poczuciem humoru i umiarkowaną autoironią.

BANANA BLOX
Jagna Jaworowska prowadzi jeden z najstarszych modowych blogów w Polsce. Nasza zaprzyjaźniona redakcja „Viva! Moda” uznała autorkę Banana Blox za jedną z najbardziej wpływowych osób w polskiej modzie! Na blogu Jagny znajdziecie profesjonalnie opracowane trendy, nowinki i wyszukane modowe smaczki. Jagna współpracuje też z internetowym magazynem o modzie „Dilemmas Magazine”.

VINTAGE GIRL
Nikt w Polsce nie prezentuje lepiej mody retro niż blog Vintage Girl. Autorka, Dagmara , jest niczym rodzima wersja Dity Von Teese. Fascynują ją styl pin-up i staroświeckie nakrycia głowy. Jest też ekspertem od krawieckich przeróbek sukienek vintage – efekty prezentuje na blogu!

PANI MRUK
Romantyczna dusza tej szafiarki odbija się w każdym jej poście. Pełno tam zwiewnych sukienek, jasnych kolorów i słodkiej biżuterii. Styl Pani Mruk jest jednak prosty i powściągliwy, co naszym zdaniem jest godne pochwały!

Załóż własnego modowego bloga na Blogerki.pl i zdobywaj nagrody!

FASHION MY PASSION
Blog Fashion My Passion to kopalnia wiedzy o modzie. Autorka Ania Piotrowska prezentuje w nim między innymi najciekawsze looki z nowych sesji zdjęciowych, fotografie modelek z wybiegów, ciekawe modowe rysunki. Dla nas wystylizowała się w swoje ulubione ubrania.

STYLE DIGGER
Asia Glogaza to chyba najznakomitsza polska szafiarka. Jej smakowite stylizacje na blogu Style Digger opatrzone są ciekawymi komentarzami. Zdjęcia, które zamieszcza, zupełnie nie przypominają fotek z polskich ulic! Oby więcej takich stylowych blogerek!

HAREL
Jej blog to zdecydowany faworyt naszych stylistek. Harel jest bardzo tajemnicza i unika kontaktu z mediami, jednak w sieci z jej opinią liczą się wszyscy fani mody. Na blogach O Modzie Subiektywnie oraz Lookbook.blox.pl Harel prezentuje oryginalne stylizacje (sama także robi zdjęcia i występuje jako modelka) i najświeższe newsy z branży.

ALICE POINT
Lady Alice pochodzi z Krakowa. Sama o sobie pisze jako o „uzależnionej od wyszukiwania trendów fashionistce”. Jej blog Alice Point przypomina najlepsze londyńskie strony, takie jak Sea of Shoes. Alice ma naprawdę nietuzinkowe pomysły na stylizacje – warto zaglądać na jej blog w poszukiwaniu modowej weny!

Załóż własnego modowego bloga na Blogerki.pl i zdobywaj nagrody!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)