Pokaz wiosenno-letniej kolekcji Hexeline

Wiosenno-letnia kolekcja luksusowej marki Hexeline została zaprezentowana na kameralnym pokazie mody
/ 25.03.2009 16:11
Pokaz odbył się w czwartek, 19.03.2009 w Atrium Plaza w Warszawie, w salonie firmowym Hexeline.

Do grona gości należały znane osobistości teatru, kina, muzyki poważnej, rozrywki i mediów: Elżbieta Penderecka, Krystyna Kofta, Izabela Kopeć, Lidia Kopania, Grażyna Wolszczak, Małgorzata Zajączkowska, Anna Popek, Małgorzata Potocka, Agata Młynarska, Jolanta Fajkowska. O choreografię zadbała Katarzyna Butowtt. Fragmenty pokazu będzie można zobaczyć w programach: „Pytanie na śniadanie” w TVP 2, „VIP” w TV4, „Zoom na miasto” w Polsat Cafe oraz w nowym magazynie telewizyjnym Karoliny Malinowskiej i Joanny Horodyńskiej „Gwiazdy na dywaniku”.

Kolekcja wiosenno-letnia luksusowej marki Hexeline składa się z czterech linii tematycznych. Przewodnimi kolorami są: pudrowe pastele, nasycony niebieski, a także modny w tym sezonie kolor papai - z tym motywem związana była scenografia salonu i komunikacja przed pokazem.

Cechą charakterystyczną kolekcji Hexeline jest wyrazisty, zróżnicowany sposobem akcentowania talii rysunek sylwetki. Ubrania typowane na całodzienne są wpisane w linie X i H, a wieczorowe, satynowe suknie futerały mają zwykle linię „łodygi”, zmiękczoną draperią.