Plisy są hitem! Przegląd modnych spódnic

Zobacz, jakie modele znajdziesz w polskich sklepach
Joanna Mroczkowska / 15.01.2014 07:29

Moda na plisy wciąż trwa! Te dziewczęce falbanki niegdyś noszone na specjalne okazje (czyt. zakończenie lub rozpoczęcie roku szkolnego), dzisiaj to hit codzienności. Jakiś czas temu szafiarki wylansowały modę z pokazów na noszenie plisowanej spódnicy ze sportową bluzą. Ten miks elegancji i casualu okazał się hitem, a noszenie plisowanych spódniczek weszło do codziennego looku.

Plisowane spódniczki dostępne są w sprzedaży w najróżniejszych opcjach. Jednak największą gratką dla fashionistek są niemal przerysowane plisy, takie jakie widać na zdjęciu powyżej.

Uwaga!
Plisowane spódniczki są hitem zimy 2014. A trend ten nie przeminie, bo model ten ponownie pojawił się na wybiegach mody największych designerów. Wiosną i latem 2014 plisy będą wciąż na topie!

Zobaczcie również:

Zajrzyjcie do naszej galerii z modnymi spódniczkami:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/19.01.2014 23:55
Ostatnio na zajęciach właśnie to miałam o tych plisach. Jestem po technikum fryzjerskim, ale poszłam w zeszłym roku do progresu na takie zajęcia z wizażu i stylizacji. I powiem Wam, że super sprawa! Genialnie się tam czuję, przebieramy się, malujemy, robimy sobie fryzury. I dziewczyny, kupujcie plisowane spódnice na wiosnę i lato! :)