POLECAMY

Pippa Middleton ma torbę nazwaną swoim imieniem

Kolejna torba po Kelly od Hermes przechodzi do historii za sprawa celebrytki. Dowiedz się wszystkiego o torbie Pippa!
Pippa Middleton ma torbę nazwaną swoim imieniem fot. ONS/by IBG

Na pewno wiele z was słyszało skąd wzięła się nazwa kultowej torebki Hermes - Kelly Bag. To Grace Kelly, będąc w pierwszych miesiącach ciąży starała się ukryć brzuszek za tym modelem. Na wszystkich zdjęciach paparazzi torba była tak eksponowana, że wkrótce kojarzono ją już głównie z aktorką i zaczęto nazywać ją Kelly Bag. Podchwyciła to firma Hermes i oficjalnie nazwała tak ten model.

50 lat później jesteśmy świadkami podobnej historii. Podczas królewskiego ślubu Księcia Williama i Kate Middleton furorę zrobiła nie tylko panna młoda, ale i jej druhna i starsza siostra - Pippa Middleton. Jako że księżna Catherine przestała się już pojawiać na ulicach nową obsesją paparazzi stałą się jej siostra. Mężczyzn urzekła jej słynna już pupa, a kobiety - styl.

Na większości zdjęć wykonanych przez paparazzi Pippa widoczna jest z charakterystyczną torbą z uszkami i suwakami na przedzie. Szybko okazało się, że ulubiony model Pipy Middleton to torba londyńskiej firmy Modalu. Siostra księżnej ma tę torbę w obydwu, dostępnych kolorach - tan i shark, czyli w kolorze opalenizny i rekina. Szykowane są też modele ze skóry krokodyla.


Torba jak w wypadku Grace Kelly szybko została okrzyknięta mianem "Pippa Bag" i na oficjalnej stronie Modalu już widnieje pod tą nazwą. Wielka Brytania oszalała na jej punkcie, obecnie wszystkie modele są już wyprzedane, a najbliższa dostawa spodziewana jest dopiero w październiku! Wygląda na to, że firma szykuje bardzo duża partię.

Nic dziwnego. Torba ma klasyczny, ale rozpoznawalny kształt. Jest zrobiona z naturalnej skóry, można ją nosić w dłoni lub na ramieniu. Ma też doczepiany długi pasek. W środku pełna jest wygodnych przegródek i schowków. Jej wymiary w centymetrach to wysokość: 25 szerokość: 36 głębokość: 14.

Obecnie kosztuje 219 funtów, czyli ok. 1000 zł. Choć nie jest to mały wydatek jest to przystępna cena za torebkę która przejdzie do historii. Dla porównani a Kelly Bag Hermes kosztuje teraz co najmniej (wszystko zależy od tego z jakiego materiału jest wykonana) kilka tysięcy dolarów, czyli kilkanaście tysięcy złotych. Może warto w nią zainwestować!


Pippa Middleton z Pippa Bag od Modalu

Grace Kelly z Kelly Bag od Hermes
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)