POLECAMY

Pierwsze urodziny SEAFOLLY w Polsce

Seafolly, australijska marka znana na całym świecie już od 34 lat, reklamowana m.in. przez słynną modelkę Catherine McNeil, świętuje swoje pierwsze urodziny na polskim rynku.
Najnowszą kolekcję Seafolly, czyli stroje kąpielowe, ubrania plażowe i inne wyjątkowe dodatki tej firmy już od marca będzie można kupić w wybranych sklepach w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Bielsko Białej, Opolu, Krakowie, Radomiu oraz Gdyni, między innymi w takich sklepach bielizny butikowej jak: Body Fashion (C.H. Magnolia Park, C.H Poznań Plaza, C.H. Kraków Plaza), Butik Nina (C.H. M1 Kraków), Janira (Nowy Świat, Warszawa), Victoria (C.H. Arkadia), Sklep Buduar (C.H. Złote Tarasy, C.H. Promenada), Sklep Rajstopka (C.H. Land Warszawa), Veneciana (C.H. Promenada, C.H. Targówek), InTyMnie (Fort Piontek Warszawa), Animar (C.H. Witawa Gdynia), Sklep Duet (C.H. Batory Gdynia), Sklep Colette (C.H. Auchan Bielsko Biała), Intima Butik (C.H. Auchan Wrocław).

Mix & Match
Swój sukces i dynamiczny rozwój Seafolly zawdzięcza swojej strategii opartej na wysokiej jakości materiałów i wykonania oraz różnorodności wzorów, kolorystyki i fasonów dopasowanych do każdej sylwetki. Niezależnie od tego czy masz figurę gruszki czy jabłka, za duży czy za mały biust, jesteś zbyt szczupła czy wręcz przeciwnie – masz problemy z nadwagą, kostiumy Seafolly dopasują się do Ciebie! Firma daje możliwość doboru oddzielnie góry i dołu dwuczęściowych kostiumów kąpielowych: „Mix and Match”.

Asortyment
Podstawą asortymentu Seafolly są jedno i dwuczęściowe kostiumy kąpielowe. Ponadto firma oferuje bogatą gamę dodatków:  koszulki plażowe tzw. tankini,  spódnice plażowe,  sukienki plażowe,  bluzki plażowe,  spodnie i spodenki, oraz akcesoria: klapki, sandały, apelusze, chusty, torby, ręczniki, czapeczki.

Kolekcja

Kolekcja Seafolly składa się z 13 wzorów nie licząc oferty bazowej o kolorystyce jednobarwnej. W ofercie bazowej do wyboru jest około 16 rodzajów staników oraz oddzielnie dołów kostiumów, a w każdej kolekcji około 6. Dodatkowo w podstawowej ofercie, jak i w poszczególnych kolekcjach do wyboru są bluzeczki plażowe zwane „tankini” oraz jednoczęściowe kostiumy kąpielowe.

Gwarancja jakości
Produkty Seafolly produkowane są głównie w Australii, z tkanin poddawanych testom na działanie m.in. chloru, promieni słonecznych. Również wszystkie ozdoby są sprawdzane jakościowo, m.in. pod kątem nagrzewania, rdzewienia, działania słonej wody na szwy.
Podstawową tkaniną jest wysokiej jakości włoska Nylon Lycra, która jest szybkoschnąca, odpowiedniej grubości (nie jest zbyt gruba aby pogrubiać, ale nie jest też za cienka aby prześwitywać), dobrze dopasowuje się do ciała, utrzymuje kolory.

Kolorystyka
Seafolly
daje swoim klientom możliwość stworzenia własnego oryginalnego stroju, dzięki różnorodnej kolekcji bazującej na wyjściowej kolorystyce. W tym roku w Polsce dostępne będą stroje kąpielowe, na razie w kompletach, z linii Lava, Mondrian, Island Oasis, Poolside, Sturdust, Ziggy, Neo Tropical, Sienna, Coco Nouvea, Goddess, Nairobi, Onyx, Gold Dust.

W graficznych motywach kwiatowych w linii Island Oasis i Sienna Seafolly pozdrawia Hawajskim Aloha. Wyraźne i kontrastowe kolory kolekcji Island Oasis pozwalają się wyróżnić na każdej plaży. Stonowane wzory kolekcji Sienna podkreślają elegancję i szyk.

Hippi w nowej odsłonie podkreślający indywidualizm prezentuje linia Neo Tropical, gdzie kolorystyka fioletów w połączeniu z żółtym odcieniem cytrynowym pasuje do każdego typu urody. Kolekcję urozmaicają koraliki na wiązaniach.


Oryginalne, uderzające wzory, które wyróżniają kolekcje Seafolly są w tym sezonie szczególnie bogate w linii Nairobi. Plemienne kolory połączone z obrzędowymi wzorami nawiązują do wzornictwa etnicznego zachowując jednocześnie klasę i styl.

W kolekcji Coco Nouvea spotykamy się ze wzornictwem orientalnym.

Kontynuację bogatego wzornictwa można odnaleźć w linii Lava, gdzie nowoczesne motywy graficzne w kolorach turkusa, pomarańczy i połączeń koloru grafitowego z żółtym podkreślają styl i elegancję.

Świeżą interpretację mody sportowej znajdziemy w linii Poolside oraz Mondrian. Stroje Poolside wyróżnia klasyczna kolorystyka czerni 
w połączeniu z bielą oraz brązu z różem. Kolekcja Mondrian zwraca uwagę prostymi graficznymi wzorami 
w kolorach niebieskiego i bieli w połączeniu z czarnym oraz żółtego i bieli w połączeniu z grafitem.

Z kolei różnokolorowe błyszczące paski pojawiają się w linii Ziggy, natomiast bardziej stonowane w linii Sturdust.
Eleganckie, wręcz w stylu glamour stroje znajdziemy w serii Goddess oraz Onyx. Ostatnia seria dodatkowo wzbogacona jest dodatkami imitującymi kamienie onyks.

Całą kolekcję można zobaczyć na www.seafolly.com

O historii Seafolly

Firma została założona przez małżeństwo, Petera i Yvonne Halas w 1975 roku. Obecnie posiada 35% udziałów na rynku australijskim i jako lider wyznacza trendy na rynku kostiumów kąpielowych, ubrań plażowych oraz dodatków.
Od wielu lat firma Seafolly obecna jest na rynkach światowych,  min. 
w Niemczech (min. Karstadt, Engelhor), Wielkiej Brytanii (min. Harrods, House Fraser, Selfridges, Figleaves, John Lewis) i Francji (min. Galeria Lafayette).
Od kilku już lat firma rokrocznie odnotowuje 50% wzrost sprzedaży na rynku rodzimym, jak i międzynarodowym. Seafolly jest liderem na australijskim rynku kostiumów kąpielowych.

O historii FlexiFashion
FlexiFashion jest spółką cywilną działającą na rynku polskim od 2007 roku, założoną przez Joannę Ciepielę i Iwonę Mądry. Firma jest wyłącznym przedstawicielem australijskiej marki SEAFOLLY produkującej kostiumy kąpielowe oraz odzież i dodatki plażowe. 
Chociaż firma istnieje na rynku drugi rok to zachęcona sukcesem SEAFOLLY w Polsce postanowiła rozszerzyć swoją działalność. Z polecenia właścicieli firmy  Seafolly amerykańska firma Cupid, będąca liderem bielizny modelującej na świecie, zaprosiła FlexiFashion do współpracy. Od tego roku FlexiFashion jest wyłącznym dystrybutorem produktów tej firmy w Polsce.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)