Personalizowane ponczo Burberry - Styl gwiazd - modne ubrania

Wszystkie gwiazdy już je mają!
Joanna Mroczkowska / 23.09.2014 07:54

Co sezon pojawiają się takie elementy kolekcji, które są powielane przez gwiazdy, bloggerki i fashionistki na całym świecie. Jakiś czas temu charakterystycznym hitem były samochodowe wstawki od Prady, czy szachownica od Louis Vuitton. "Złote monety" od Dolce & Gabbana widniały na okładkach topowych magazynów i czerwonych dywanach. W tym sezonie najbardziej rzuca się w oczy ponczo od Burberry. Jednak to nie jest zwykłe ponczo, a personalizowane z wyszytymi inicjałami. Za "jedyne" 200 funtów ekstra.Modne ponczo od Burberry

Narzutki, kocyki, czy jak je jeszcze można nazywać są must-have. Jednak w tym sezonie największym marzeniem fashionistek na całym świecie jest ponczo z jesiennego pokazu marki. Najciekawszym elementem całości jest to, że można je spersonalizować. Podobnie jak torebki Louis Vuitton, na których można wygrawerować inicjały.

We wdzianku z metką tego brytyjskiego domu mody można spotkać wielkie gwiazdy. Noszą je: Sarah Jessica Parker, Olivia Palermo, Cara Delevingne, czy Rosie Huntington-Whiteley. Podoba się wam? Bo my o nim marzymy!

Więcej mody w stylu gwiazd:

Zajrzyjcie do galerii z gwiazdami w ponczo Burberry: