Paris Hilton i Nicole Richie w Polsce

„Proste życie” (Simple Life) z Paris Hilton i Nicole Richie już w Polsce na kanale FOX Life.
/ 12.02.2007 13:59
Jeden z bardziej kontrowersyjnych programów telewizyjnych z gatunku reality show - „Proste życie”, z udziałem Paris Hilton i Nicole Richie można już oglądać w Polsce na kanale FOX Life.

Program „Proste życie” śledzi codzienne życie Paris Hilton i Nicole Richie (córka Lionela Richie), podczas ich pobytu na farmie. Obydwie bohaterki zostawiają komfortowe życie, wielkie przyjęcia w Los Angeles, aby wprowadzić się do domu ciężko pracującej farmerskiej rodziny w Arkansas. Jest to oczywiście życie zupełnie inne od tego, które znały do tej pory. Program pokazuje liczne problemy gwiazd związane z dopasowaniem się do nowej rzeczywistości.

Zarówno Paris jak i Nicole dzięki stałej obecności w kronikach towarzyskich stały się rozpoznawalne i otrzymywały już wcześniej kontrakty reklamowe. Szansą na dużą sławę stała się propozycja udziału w programie „Proste życie”. Pierwsza seria tego reality show powstała w 2003 roku. Początkowo producent zamierzał, aby Paris Hilton występowała w programie razem ze swoją siostrą – Nicky Hilton. Po jej odmowie udział zaproponowano najlepszej koleżance Paris - Nicole Richie. Sukces pierwszego sezonu sprawił, że podjęto decyzje o produkcji następnych serii. Akcję czwartego sezonu producenci zamierzali przenieść do Meksyku. Plany te pokrzyżowała kłótnia, która przekreśliła przyjaźń gwiazd. Obydwie wystąpiły oddzielnie, mieszkając z różnymi rodzinami.

Paris Hilton zadebiutowała w 1991 roku w komedii romantycznej „Wishman”, trzecioplanową rolą dziewczynki na plaży. Jej drugim filmem był „Sweetie Pie”. Zagrała też samą siebie w filmie pt. „Zoolander,” a także w filmie „Nine Lives”. Paris Hilton pragnie także zrobić karierę muzyczną.
W lecie 2006 roku ukazał się jej debiutancki album pod tytułem „Paris”. Ulubionym powiedzonkiem Paris jest „That’s hot!” - zdanie, które stało się jej znakiem rozpoznawczym.

Nicole Richie jest adoptowaną córką Lionela Richie, a jej ojcem chrzestnym jest Michael Jackson. Występowała w kilku innych serialach: „Rock me baby”, „American Dreams”, „Kids in America”. W 2006 roku została wydana książka obyczajowa autorstwa Nicole Richie pt. „The Truth About Diamonds”, w której występują wątki zaczerpnięte z życia Nicole.

FOX Life prezentuje „Proste życie” od pierwszego sezonu. Odcinki emitowane są we wtorki i czwartki o godzinie 22.50 i 23.15 oraz poniedziałki i piątki o godzinie 18.30 i 18.40.

MK