POLECAMY

Otwarcie butiku Paprocki & Brzozowski - relacja

Swój pierwszy, wymarzony butik Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski otworzyli przy ulicy Wiejskiej 17 - drzwi w drzwi z redakcją Polki.pl
Otwarcie butiku Paprocki & Brzozowski - relacja fot. Paprocki & Brzozowski
Z zewnątrz oszczędny w formie, ale zaprojektowany ze smakiem sklep wygląda na niewielki. Dopiero w środku zaskakuje przestrzenią - sporą powierzchnią z ubraniami, wielką przymierzalnią i VIP-roomem.

Podczas oficjalnego otwarcia w swoim butiku gości witali już przy drzwiach ojcowie projektu, czyli sami projektanci. Zapraszali do oglądania czekającej już na wieszakach najnowszej kolekcji ubrań i dodatków. Jednak tego wyjątkowego wieczoru główny punkt programu odbył się na tyłach sklepu - na dziedzińcu świeżo odrestaurowanej przedwojennej kamienicy.

Tam, wokół wielkiego flakonu pierwszych perfum Paprocki & Brzozowski mieścił się zaaranżowany wybieg. W oknach kamienicy błyszczały świeczki, ocieplające bladoniebieskie oświetlenie. Wreszcie wprost z opuszczonej klatki schodowej, przy akompaniamencie nastrojowej muzyki wyszły pierwsze modelki. W surowym makijażu i pół-mokrych fryzurach przypominały piękne topielice. Zaprezentowano kolekcję jesień-zima 2011, tę samą która mieliśmy przyjemność oglądać na Polish Fashion Week. Pod koniec, jako jedna z modelek pojawiła się mała dziewczynka.

Na koniec, nie kryjąc wzruszenia i drobnych łez, które zakręciły się im w oku wyszli Paprocki i Brzozowski. Przyznali, że otwierając butik i tworząc własne perfumy "Use Me" (czyt. z polska Useme) spełnili kolejne swoje wielkie marzenia. Pragnęli w tym wyjątkowym dla nich dniu spełnić też czyjeś marzenie, co wytłumaczyło rozczulającą obecność dziewczynki na wybiegu.

Wśród zaproszonych gości zjawiły się Magda Cielecka, Natalia Kukulska, Kasia Glinka, Agnieszka Popielewicz, Laura Łącz, Kasia Zielińska, Maja Ostaszewska, Edyta Herbuś i ubrana w sukienkę w czarną sukienkę z najnowszej kolekcji Paprocki & Brzowoski - Aleksandra Kisio. Na imprezie pokazali się również znani dziennikarze i krytycy mody, nie zabrakło też redakcji Polki.pl!

Bez wątpienia ta impreza była jak dotąd najbardziej nastrojowym eventem tego roku. Życzmy dalszych sukcesów!fot.AKPA
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/7 lat temu
Z tego, co pamiętam pierw byli na Kruczej, potem na Mokotowskiej-to trzecie miejsce sklepu.