Olivia Rubin dla Dorothy Perkins

Londyńska projektantka stworzyła ekskluzywną, letnia kolekcję - ze swoim podpisem
/ 09.05.2012 07:13

Dorothy Perkins z wielkim entuzjazmem ogłasza podjecie współpracy z londyńską projektantką, Olivią Rubin. Kolekcja będzie sygnowana wzorem jej podpisu umieszczonym na wielu sukienkach, częściach garderoby i akcesoriach, które zostaną wprowadzone na rynek

Inspiracje Olivii Rubin, wprowadzone pod nazwą „A Postcard From” („Pocztówka z”), stanowią wspomnienia z jej podróży, przywodząc posmak letniego szaleństwa.

Paleta kolorów łączy w sobie miękkie neutralne odcienie szarości z odrobiną pasteli i klasyczne jasnoróżowe odcienie Olivii. Do wzorów charakterystycznych dla tej projektantki należą miękkie czerwonawe muszle na dżerseju proponowanym w wielu rodzajach, odważne koralowe wzory na torbach plażowych i bikini, oraz tropikalne ptaki, które wyglądają zabawnie i żywo na szyfonowych sukniach maksi.

Ta oryginalna i pełna barw współpraca odzwierciedla talent projektancki Olivii, jak i różnorodność kreowanych przez nią kolekcji we wszystkich jej komponentach, co widać w kreacjach noszonych przez wiele celebrytek. Od złotych kolczyków w kształcie muszli za 39 pln, do sukienki z baskinką zdobionej ptasim motywem za 245 pln.