Odkryte piękno. Czytelniczki VIVY! pojechały na Fashion Week Poland do Łodzi

Zobacz backstage sesji!
17.12.2015 16:01

Laureatki październikowego konkursu "VIVY!" pojechały do Łodzi na Tydzień Mody i spędziły tam weekend z gwiazdami polskiej mody. Przypominamy, że nagrodą w konkursie była sesja zdjęciowa, w której zwyciężczynie mogły wcielić się w role modelek!

Marta Samul – 27- letnia czytelniczka VIVY! z Zagania (na co dzień pracownica banku), dwie studentki 21-letnia Natalia Mierzwiak ze Słubic i 21-letnia Zuzanna Ptaszek z Wołomina, w obiektywie Zuzy Krajewskiej przemieniały się w prawdziwe gwiazdy i w świetle reflektorów odnalazły w sobie coś niezwykłego.
 

Sesja zdjęciowa Laureatek konkursu

Dziewczyny spędziły niezapomniane miłe chwile podczas pokazów FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi. Miały okazję zobaczyć to, co dane jest nielicznym, czyli kulisy przygotowań i tak zwany backstage pokazów. Na samym oglądaniu nie skończyło się, gdyż nagrodą główną konkursu VIVY! była sesja zdjęciowa. Laureatki mogły spełnić swoje marzenia i wcielić się w role modelek. 

Dzięki oryginalnym kreacjom z najnowszych kolekcji polskich projektantów, zaprezentowanych na FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi, zwyciężczynie konkursu poczuły się jak prawdziwe gwiazdy. Światła reflektorów, blask fleszy oraz efektowne stylizacje sprawiły, że Marta, Natalia i Zuzanna odkryły w sobie niesamowitą energię i prawdziwe piękno.

Zobaczcie, jak świetnie się bawiły! Oto backstage sesji, którą możecie zobaczyć na łamach "Vivy!".

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)