Ochnik wiosna lato 2013

Zobacz najnowsze ubrania i dodatki z metką polskiej marki
Joanna Mroczkowska / 05.02.2013 07:47
Najnowsza wiosenno-letnia kolekcja Ochnik za chwilę w całości trafi do sklepów. A w niej modne propozyzje z ponadczasowej skóry znajda dla siebie wszystkie kochające modę kobiety. Dla tych, które cenią klasyczną elegancję projektanci marki przygotowali duży wybór kurtek o prostej linii, spośród których jedne, wzbogacone są o subtelne, koronkowe detale nawiązujące do stylistyki retro, zaś inne, dzięki prostym cięciom i geometrycznym krojom, nabrały nowoczesnego charakteru.

Na modowe poszukiwaczki najnowszych trendów, czekają projekty inspirowane sztuką i przyrodą wciąż dzikiej i tajemniczej Afryki, których oryginalny design nie pozbawił funkcjonalności. Głęboka zieleń kontrastuje z pustynnymi brązami, beżem i odcieniami karmelu.

Ochnik ma również propozycje dla silnych, pewnych swojego sex-appealu kobiet, które nie boją się wyróżnić z tłumu. Mocna czerń 
i żywe, wyraziste kolory w połączeniu z dynamiczną stylistyką sportowych form tworzą mieszankę prawdziwie energetyczną. Kluczową rolę będzie tu odgrywać gama kolorystyczna oparta na odcieniach pomarańczowego, błękitu oraz niezwykle modnego w nadchodzącym sezonie turkusu.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/07.02.2013 13:53
hm, fanjne!
/05.02.2013 13:52
Owszem,np.ta w czarnej kurtce i habrowych spodniach,ale to wlasnie ona a nie te ciuchy,to jej chudosc jest piekna,na kraglej ten sam ciuch bedzie paskudny.Bacha
/05.02.2013 11:21
Super kolekcja! Rewelacja !!! Każda absolutnie każda stylizacja mi sie podoba :)