Niemowlę w kaszmirach czyli kolekcja Bonnie Baby

Brytyjska marka Bonnie Baby gwarantuje wysokiej jakości pierwsze ubranka dla niemowląt.
/ 08.08.2009 12:08

Brytyjska marka Bonnie Baby gwarantuje wysokiej jakości pierwsze ubranka dla niemowląt - najlepsze tkaniny, stylowe wykończenie i tradycyjne wzornictwo już teraz dostępne na polskim rynku.

Zaprojektowana przez uznaną na świecie projektantkę dziewiarstwa, Tracey Samuel, kolekcja ubranek dla niemowląt Bonnie Baby łączy niespotykaną jakość i wzornictwo. Chciałam wykorzystać swoje doświadczenie zdobyte w poważanych domach mody, np. u Sonii Rykiel, do stworzenia pięknej i nowoczesnej kolekcji odzieży dla maluchów - mówi Tracey. Tak w 2004 roku powstała firma Bonnie Baby.

Kolekcja Bonnie Baby - kaszmir i wełna merynosów

Główne atuty marki, czyli zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz odniesienia do tradycyjnego, klasycznego wzornictwa, szybko znalazły uznanie wśród nawet najbardziej wymagających rodziców.

Czym wyróżnia się Bonnie Baby na rynku ubrań dla niemowląt? Przede wszystkim pielęgnowaniem pięknej tradycji dziecięcego dziewiarstwa, które nadal pozostaje ikoną klasycznego, ponadczasowego stylu. Wyprawka, na którą składają się body, śpioszki, sweterki, koce, czapki, rękawiczki, rozpinane swetry, prezentuje nieprzemijającą elegancję połączoną z nowoczesnym projektem.

Ponadto Bonnie Baby wykorzystuje najlepszej jakości materiały – piękne kaszmiry, bawełny i wełnę merynosów, które gwarantują delikatność, trwałość i komfort noszenia. Dla nowoczesnych rodziców plusem kaszmirowo-bawełnianej kolekcji jest jej funkcjonalność – ubranka bez obaw można prać w pralce.

Kolekcja Bonnie Baby - kaszmir i wełna merynosów

Kolorystyka Bonnie Baby oscyluje wokół delikatnych, przytulnych pasteli, a nowością 2009 roku jest subtelny kolor gołębi – idealny zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Paski oraz wszelkie detale nie zakłócają stylowego i luksusowego designu. Ubrania tej marki to jakość na lata. Trudno się rozstać z Bonnie Baby – dla dorosłych dzieci pierwszy kaszmirowy sweterek może być wspaniałą pamiątką.

Kolekcja Bonnie Baby dla dzieci do 2 lat jest dostępna w sklepach Lullaby (w Warszawie przy ul. Kruczej 17 i Grzybowskiej 2, www.lullaby.pl). Ceny: od 89 zł do 230 zł.

Zobacz kolekcję ubranek Bonnie Baby w naszej galerii poniżej.

Źródło: materiały prasowe Lullaby

Redakcja poleca

REKLAMA