POLECAMY

Nasz patronat: Designeria Trendy show

Zapraszamy na nowoczesny cykl imprez promujący ciekawe trendy w obszarach niebanalnego wzornictwa i mody
 Nasz patronat: Designeria Trendy show
9 listopada o godzinie 20:00  w Hotelu Europejskim w Warszawie, odbędzie się pierwsza impreza z cyklu wydarzeń pod wspólną nazwą designeria-trendy show

Głównym celem cyklu designeria jest  promocja twórczości projektantów i artystów z różnych obszarów sztuki, oraz zwiększenie zainteresowania współczesnymi trendami w modzie i  wzornictwie. Jednocześnie  zadaniem designerii jest  prezentacja osiągnięć w obszarach wzornictwa komercyjnego, promocja niebanalnych i wyjątkowych usług jak i innowacyjnych produktów na rynku.

Designeria adresowana jest  do ludzi aktywnych, ceniących wolność i niezależność, kreatorów własnego środowiska, świadomych własnej wartości  oraz chcących wyróżniać się w tłumie .Najważniejszym punktem wieczoru będzie pokaz kolekcji  młodej projektantki Katarzyny Kmiecik.
      
Kasia Kmiecik Jest absolwentką projektowania  ubioru w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i   Projektowania Ubioru. Przez ostatnie dwa lata pracowała jako projektant marki ECLIPSE, tworząc kolekcje damskie, jednak już na studiach fascynowała ją moda męska i projektowanie dla mężczyzn stało się jej celem. 9 listopada zobaczymy sylwetki męskie oraz damskie z najnowszej kolekcji Flash. Jednocześnie będzie można oglądać prace artysty  malarza Krzysztofa Cieślaka.

Przy lampce wina oraz wyśmienitych przekąskach  każdy z gości będzie mógł zapoznać się z ciekawymi produktami partnerów designerii. Dla których unikalne wzornictwo jest sprawą pierwszorzędną.

designeria  2011 - trendy show
organizator: Polska Agencja Sprzedaży i Promocji Sp. z o.o.
termin: 9 listopad 2011 (środa)
start: godzina 20:00
adres: Hotel Europejski, ul Krakowskie Przedmieście, Warszawa

 w programie imprezy:
- pokaz mody: kolekcja Kasi Kmiecik
- wernisaż sztuki: artysta malarz i rzeźbiarz, Krzysztof Cieślak
- ekspozycje i prezentacja produktów i usług Partnerów designerii
- degustacja wina
- catering koktailowy
- konkurs wizytówkowy z atrakcyjnymi nagrodami dla gości
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)