Najlepiej ubrani faceci 2007

W rankingu pojawiają się aktorzy, ludzie świata mody, biznesu, ekscentryczni milionerzy i arystokraci. A nawet politycy.
/ 19.09.2007 10:54
Wśród mężczyzn z listy największym oryginałem jest Lapo Elkann – potomek samochodowej dynastii Fiata, który nie boi się kolorowych marynarek, sportowych dodatków do garnituru, a swoje stroje nosi z wdziękiem i swobodą.

Nazwisko prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy’ego wywołało entuzjazm w jego ojczyźnie, ale Amerykanie wypowiadali się na jego temat dość sceptycznie. Tym bardziej, że na liście zabrakło polityków amerykańskich – doceniono jedynie żonę kandydata na prezydenta Baracka Obamy.

NAJLEPIEJ UBRANI FACECI

Lapo Elkann
Kim jest?
Potomkiem najpotężniejszego klanu samochodowego Włoch – rodziny Agnelli, odpowiada za marketing koncernu Fiat i zajmuje się modą.
Wiek: 29 lat
Jego styl: Nie boi się oryginalności i chętnie zaskakuje. Zakłada garnitury o klasycznym kroju, ale szalonych deseniach. Do smokingu potrafi założyć buty Nike.
Jego miejsce w sieci: Strona www.italianindependent.com – poświęcona stworzonej przez niego marce.


Lenny Kravitz
Kim jest?
Muzykiem i właścicielem firmy projektującej wnętrza.
Wiek: 43 lata.
Jego styl: Na imprezach pojawia się w nieskazitelnych garniturach najwyższej klasy. A na co dzień – proste zestawy z elementami wojskowymi.
Co wybiera: Najczęściej Yves Saint Laurent i Dior.
Uwaga! Zamierza stworzyć własną kolekcję mody.


Nicolas Sarkozy
Kim jest?
Prezydentem Francji.
Wiek: 52 lata.
Jego styl: Po prostu doskonały. Idealnie skrojone garnitury, najczęściej w odcieniach granatu. Do tego białe lub niebieskie koszule i nienagannie zawiązane krawaty.
Wielkie wejścia: Na ceremonii zaprzysiężenia wystąpił w granatowym garniturze Prady.
Zegarek: Breitling.
Zapach: Francuska klasyka, czyli Dior Homme.


George Clooney
Kim jest?
Aktorem, reżyserem, producentem.
Wiek: 46 lat.
Miejsca: Los Angeles i rezydencja nad jeziorem Como we Włoszech.
Jego styl: Choć nie grał nigdy Bonda, jest uosobieniem elegancji w stylu agenta 007. Idealnie skrojone ubrania z najwyższej jakości tkanin podkreślają jego doskonałą sylwetkę. Ulubiona marka: Armani, Armani i jeszcze raz Armani. Garnitury pochodzą z ekskluzywnej kolekcji Armani Prive.


Hidetoshi Nakata
Kim jest?
Piłkarzem – powiedzą od razu wielbiciele futbolu. Dla niewtajemniczonych może z powodzeniem uchodzić za stylistę lub projektanta mody.
Wiek: 30 lat.
Jego styl: Nowoczesny, sportowy, seksowny.Elegancką marynarkę (od Dolce & Gabbana) zakłada na przezroczystą koszulę.
Ulubione buty: Od Martina Margieli, z beżowego zamszu.


Opracowanie Maja Handke / Viva