POLECAMY

Najlepiej ubrane miesiąca - listopad 2011

W listopadzie rozdano szereg nagród. Odbyło się wiele pokazów, wiele premier. Gwiazdy miały naprawdę dużo okazji do tego, by zaprezentować się z jak najlepszej strony. Które błyszczały najjaśniej?

W listopadzie rozdano szereg nagród. Odbyło się wiele pokazów, wiele premier. Gwiazdy miały naprawdę dużo okazji do tego, by zaprezentować się z jak najlepszej strony. Które błyszczały najjaśniej?

Moja babcia mówiła - zawsze wyglądaj ładnie, ponieważ ludzie to lubią - zdradziła niegdyś Jennifer Lopez. Święte słowa. Babcia musi być dumna z wnuczki, bo to właśnie do niej należał ten miesiąc. Piosenkarka wyglądała fenomenalnie zarówno w sukni Donatelli Versace na gali Glamour Magazine Women of the Year Award, jak również w kreacji z linii Haute Couture domu mody Zuhair Murad na rozdaniu American Music Awards 2011. Nic dodać, nic ująć!

Fot. PR Photos

Lady Gaga w końcu przypomina człowieka. Na galę Bambi Awards 2011 założyła przepiękną suknię Alexandra McQueena. Tylko ona może zrobić to kompletnie bezkarnie! Podczas uroczystego otwarcia świątecznej wystawy w nowojorskim centrum Barney's zaprezentowała się w spektakularnej, białej sukni Chanel. Wygląda świetnie w obu wydaniach!

Fot. PR Photos

Dla Kristen Stewart rozpoczął się bardzo pracowity okres. Wszak trzeba promować swe najnowsze dzieło! Sukienki, w których aktorka pojawiła się na premierach czwartej części Zmierzchu - w Londynie oraz w Los Angeles - robią niemniejszą furorę niż ślubna suknia Belli. Dzięki czarnej kreacji Roberto Cavalii oraz fioletowej sukni J. Mendel Kristen błyszczała od stóp do głów.

Fot. PR Photos

Nie trzeba zakładać ozdobionej cekinami sukni, by zwrócić na siebie uwagę. Ada Fijał jest tego najlepszym przykładem. Piosenkarka świetnie wyglądała zarówno w szarej, wełnianej kreacji z jesiennej kolekcji marki Boboboco, którą zaprezentowała na pokazie Roberta Kupisza, jak również w pięknej sukni Kuby Boneckiego z fioletowym futerkiem, w której pojawiła się na pokazie Macieja Zienia. Ada Fijał po prostu wie, jak podkreślać swoje atuty!

Fot. MW Media

Na pokazie specjalnym filmu My Week with Marilyn Emma Watson miała na sobie top z przyszłorocznej, wiosennej kolekcji Jasona Wu, czarną spódniczkę Sandro, szpilki Jimmy'ego Choo, torebkę w cętki od Charlotte Olympii oraz kolczyki od Solange Azagury-Partidge. Wszystko dobrane ze smakiem. Emma jest na dobrej drodze do tego, by stać się ikoną stylu. W Polsce bardzo dobre wyczucie stylu ma bez wątpienia Aneta Kręglicka. Modelka zachwyciła nas swoją na pozór prostą kreacją, w której pojawiła się na pokazie Macieja Zienia. Była najlepiej ubraną gwiazdą wieczoru!

Fot. PR Photos, MW Media

 

Zobacz także: Styl Kristen Stewart

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)