Najlepiej i najgorzej ubrani tygodnia

Na czerwonym dywanie to kobiety przykuwają większą uwagę od mężczyzn. Sprawa jest prosta. Kobiety mają większe pole manewru. One przebierają w oszałamiających kreacjach. Oni jak zwykle zakładają garnitur lub frak. Z okazji Dnia Chłopaka postanowiłyśmy odwrócić role. Kobiety spychamy w cień. Światła fleszy kierujemy na mężczyzn. Oto najlepiej i najgorzej ubrani minionego tygodnia!
/ 30.09.2011 06:57

Na czerwonym dywanie to kobiety przykuwają większą uwagę od mężczyzn. Sprawa jest prosta. Kobiety mają większe pole manewru. One przebierają w oszałamiających kreacjach. Oni jak zwykle zakładają garnitur lub frak. Z okazji Dnia Chłopaka postanowiłyśmy odwrócić role. Kobiety spychamy w cień. Światła fleszy kierujemy na mężczyzn. Oto najlepiej i najgorzej ubrani minionego tygodnia!

 

Ryan Gosling i Taylor Lautner

Ryan Gosling i Taylor Lautner w tym tygodniu promowali swoje filmy. Ryan pojawił się na premierze obrazu Idy marcowe. Miał na sobie świetnie skrojony garnitur. Zamiast wszechobecnej szarości czy czerni postawił na zieleń, czym przykuł największą uwagę.

Taylor Lautner na premierze filmu Porwanie postanowił wyeksponować swoją umięśnioną klatę. Zamiast zwykłej białej koszuli założył biały T-shirt. Efekt? Nastoletnie fanki Lautnera zapewne mdleją na jego widok. Elegancko i z charakterem. Byłoby pewnie jeszcze lepiej, gdyby marynarka pozbawiona była mieniących się w świetle reflektorów aplikacji. W końcu nie ma to jak prostota!

Fot. PR Photos

 

Gwiazdy na iHeartRadio Music Festival 2011

Już chyba wszystkie portale obiegło zdjęcie Nicki Minaj z pudelkiem na głowie oraz w dziwnej kreacji, w której się zaprezentowała podczas tego festiwalu. O mężczyznach było jednak cicho. Tym razem słusznie! Żadna z gwiazd, która zaszczyciła swoją obecnością ten festiwal, nie ma się bowiem czym pochwalić.

David Guetta jak przystało na prawdziwego DJ-a zaprezentował się w dość luzackim wdzianku. Skórzane spodnie w połączeniu z prześwitującą czarną koszulką i kamizelką stworzyły jednak wyjątkowo tandetny look. W ogóle nie pasujący do niego, ani też nie mający odzwierciedlenia w muzyce, którą tworzy. Ot nagle zachciało mu się zostać gwiazdą rocka. A tę ten festiwal już miał w postaci Stevena Tylera.

Od pasa w górę lider Aerosmith prezentował się całkiem przyzwoicie, tak jak na rockmana przystało - ostro i zadziornie. Od pasa w dół - zdecydowanie gorzej. Minusem są zarówno nie współgrające z górą spodnie ze złotymi aplikacjami, jak również sandały. Chwała Tylerowi za to, że założył czarne a nie białe skarpetki!

Skoro siostrom udało się zrobić zawrotną karierę w show-biznesie, dlaczego on nie miałby pójść ich śladem? Pokazywanie się na galach to pierwszy krok do sukcesu. Rob Kardashian musi się jednak wiele nauczyć. Podczas gdy Kim zawsze i wszędzie prezentuje się nieskazitelnie, jemu zdarza się dać plamę, tak jak podczas tego festiwalu. Prosty krój i klasyczna czerń. Wszystko powinno być w porządku, lecz nie jest z powodu butów.

Randy Jackson, jeden z jurorów amerykańskiego Idola, najwidoczniej jest wielkim fanem Parku Jurajskiego, skoro do czarnych spodni i białej koszulki dobrał kurtkę w dinozaury. Trochę niekonsekwentnie, bo albo bawimy się na całego jak Lady Gaga czy Nicki Minaj, albo rezygnujemy z tej zabawy. Półprodukty rzadko wyglądają dobrze!

Fot. PR Photos

 

Marcin Łopucki i Borys Szyc

Król i królowa kiczu, czyli Marcin Łopucki i Katarzyna Skrzynecka. Para pojawiła się razem na pokazie kolekcji marki Benetton. Kasi dziś nie komentujemy, w końcu mamy Dzień Chłopaka! Co do Łopuckiego - mówimy nie białym spodniom, butom, obcisłej koszulce, jak również fryzurze. Całość w połączeniu z torbą na ramię przywodzi na myśl Alana z Kac Vegas. Pomimo tego, że postać wykreowana przez Zacha Galifianakisa jest przezabawna, nigdy nie będzie wyrocznią stylu. Marcin Łopucki powinien o tym pamiętać!

Skoro nie ma się na siebie pomysłu, lepiej postawić na klasykę. Tak właśnie zrobił Borys Szyc na premierze obrazu "Bitwa Warszawska 1920". Choć jest sztywno, nie można się do niczego przyczepić. Klasa sama w sobie!

Fot. MW Media

Redakcja poleca

REKLAMA