POLECAMY

Motocyklistka - Najważniejsze trendy

Skórzane ubrania i kombinezony zeszły z motocykli i wkroczyły na wybiegi! Kreacje z sporą dozą skóry są drapieżne, niegrzeczne i bardzo seksowne.

Skórzane ubrania i kombinezony zeszły z motocykli i wkroczyły na wybiegi! Kreacje z sporą dozą skóry są drapieżne, niegrzeczne i bardzo seksowne.

Trendy pikantne, ostre i bardzo seksowne przybrały postać motocyklistki. W prawdzie w zależności od inwencji kreatorów są bardziej dziewczęce lub bardziej kobiece, jednak domena erotyzmu przewodzi im wszystkim. Jesli również podobają ci się takowe trendy, zacznij od skórzanych getrów lub spodni, które doskonale komponują się zarówno z wysokimi obcasami, jak i masywnymi buciorami na styl męski. Co ciekawe, na poniższych przykładach zobaczysz, jak można łączyć style i wprowadzać nutę elegancji lub szkolnego looku.

 

Chanel

Chanel 2012
 Pokaz Chanel zaskoczył swoją ostrością, punkowym sznytem oraz motywami motocyklistki. Prezentowane kreacje były fuzją tradycyjnych zestawów tej marki z totalnie szalonymi i młodzieżowymi motywami. Marynarki widniały pod żakietami, a skórzane elementy były wplatane do większości kreacji. Pasy, kombinezony oraz getry zyskały nowe pełnowymiarowe życie.
Zobacz całość niezwykłego pokazu:
Chanel fall 2011

Chanel fall 2011
 

Diesel Black Gold

Diesel 2011
Pokaz marki Diesel emanował zdecydowaniem i różnorakimi wiązaniami na skórzanych kreacjach. Dopasowane elementy garderoby były zestawiane warstwowo, a motywem przewodnim były rockowe inspiracje z końca lat 70-tych. Ciekawe były również fryzury, jakie miały modelki - niemal przyklepane włosy prezentowały się w nutach męskich. Nie zabrakło również mocnego makijażu oraz bogatych dodatków.
Zobacz całość pokazu:
Diesel fall 2011

Diesel fall 2011
 

Frankie Morello

Frankie Morello 2011

Rockandrollowy pokaz Frankie Morello wciągnął w zakręcony świat muzyki, znanych filmów oraz seksapilu lat 60-tych! Skórzane czerwienie, wzory w pepitkę, złoto oraz sporo agrafek wyróżniały ten pokaz na tle innych propozycji. Oprócz nowego podjęcia do ramonesek, modelki prezentowały nietypowe fryzury na styl męski lub dodatki w postaci króliczych uszu. Makijażyści postawili na mocno podkreślone brwi oraz alabastrową cerę.

Zobacz całość pokazu:

Frankie Morello fall 2011

Frankie Morello fall 2011
 

L.A.M.B by Gwen Stefani

L.A.M.B by Gwen Stefani 2011

Pokaz szalony sam w sobie! Kreacje były tworzone przez znaną wokalistkę Gwen Stefani. Dzięki świetnemu wyczuciu stylu kreacje nadają się do noszenia na co dzień! Warto również zainspirować się stylizacjami, gdyż są bardzo oryginalne, a jednocześnie zgrane. Koszula, krawat, sweterek i skórzana kurtka prezentują się genialnie - zarówno na wyjście, jak i na uczelnię czy do pracy. Piękne były także makijaże: turkusy zestawione z brązami oraz drapieżnie smoky eyes doskonale zastępowały biżuterię.

Zobacz całość pokazu:

L.A.M.B by Gwen Stefani fall 2011

L.A.M.B by Gwen Stefani fall 2011
 

 Junya Watanabe

Junya Watanabe 2011

Niebywale drapieżny pokaz pełen skóry jak i punkowych fryzur zaprezentowałdom mody Junya Watanabe. Ramoneski zostały zestawione z rozkloszowanymi spódnicami lat 60-tych oraz nietypowymi fryzurami - nastroszone i pokarbowane kojarzyły się z trendami połowy lat 70-tych (punkiem). W prawdzie Sex Pistols nie było główną inspiracją pokazu, jednak powiązania z powstałą po nich subkulturą są widoczne na pierwszy rzut oka. Modelki były ubrane niemal od stóp do głów w skórę, a ich makijaże były drapieżne.

 

Hakaan

Hakaan 2011

Pokaz zdecydowanie dla kobiet dynamicznych, znających swoje atuty z naciskiem na siłę przebicia można było podziwiać u marki Haakan. Kreacje były nasączone kobiecością i zdecydowaniem, dopasowane kroje, prześwity sąsiadujące z dopasowaną skórą oraz wysokie obcasy krzyczały wielkomiejskim erotyzmem. Modelki prezentowały niefrasobliwie upięte włosy oraz seksowne czerwone usta.

Zobacz całość pokazu:

Hakaan fall 2011

Hakaan fall 2011

Zobacz równeiż inne inspirujące trendy:

                 Nowa krata                          Styl wiktoriański                     Orientalne stylizacje

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)