Modowo-sercowy zawrót głowy

Walentynkowy wieczór z ukochanym to nie tylko sercowy, ale i modowy zawrót głowy... W co się ubrać, aby on spojrzał na ciebie jak za pierwszym razem i żeby mocniej zabiło mu serce?
/ 10.02.2010 07:38
Walentynkowy wieczór z ukochanym to nie tylko sercowy, ale i modowy zawrót głowy... W co się ubrać, aby on spojrzał na ciebie jak za pierwszym razem i żeby mocniej zabiło mu serce?

Czerwony kolor święta tak silnie oddziałujący na zmysły to symbol miłości, pasji, namiętności. Jeżeli jednak nie przepadasz kreacjami w tym kolorze, ale ważna jest dla ciebie jego symbolika, możesz spróbować bliskich mu odcieni – do wyboru burgund, szkarłat, wino, bordo czy róż. Pamiętaj, że przede wszystkim masz czuć się komfortowo. Żaden strój nie wydobędzie z ciebie tyle uroku ile pewność siebie, ale jeśli na co dzień chodzisz w dżinsach, to warto tego dnia poszukać w szafie czegoś bardziej wyszukanego i dać mu do zrozumienia, że robisz ten miły gest specjalnie dla niego.
Jeżeli planujecie wybrać się na elegancką kolację z lampką szampana w grę wchodzi jedynie seksowna, ale niezbyt wyzywająca sukienka. Spróbuj dowiedzieć się dokąd zabiera cię ukochany, aby móc jak najlepiej dopasować strój do klimatu miejsca. Zawsze dobrym wyborem będzie mała czarna sukienka i delikatna biżuteria.

Modowo-sercowy zawrót głowy

W przypadku, gdy zamierzacie udać się na imprezę też postaw na sukienkę. Tym razem możesz pozwolić sobie na trochę więcej i odkryć ramiona. Jeżeli twoim atutem są super zgrabne nogi to włóż niebotycznie wysokie szpilki. Niech twój facet poczuje się jak w niebie, kiedy wszyscy wokół patrzeć się będą na Ciebie przytuloną do jego ramienia w tańcu.

Modowo-sercowy zawrót głowy

Na noc możesz przygotować dla Niego niespodziankę w postaci bardzo zmysłowej bielizny. To dobra propozycja zarówno dla tych, którzy wybierają się na randkę i tych, którzy postanowili spędzić długi, romantyczny wieczór we dwoje w domu. Każdy mężczyzna marzy, aby od czasu do czasu rozpalić go do czerwoności seksownymi koronkami i butami na obcasie. Unikaj zbyt jaskrawych kolorów i postaw na pastelowe odcienie. Kiedy tylko otworzysz mu drzwi tak ubrana, z uśmiechem na twarzy, rozpocznie się bardzo pasjonująca noc, a śniadanie w łóżku gwarantowane!

Dla singielek ta noc nie musi oznaczać siedzenia w domu i zastanawiania się dlaczego ciągle nie zjawił się ten jedyny. Tej nocy ty i twoje przyjaciółki wyruszacie w miasto i szukacie swojego księcia!

źródło: Materiały prasowe