POLECAMY

11 znanych marek, za których sukcesem stoją zdolne Polki

Zachęcamy do zakupów!

Wiele biznesowych dziedzin zawładniętych jest przez mężczyzn jednak nie można tego powiedzieć o modzie. Mimo, że w branży prym wiodą projektanci to kobiety nie zostają w tyle. Donatella Versace, Miuccia Prada, Carolina Herrera, Stella McCartney czy Victoria Beckham to tylko mały przykład silnych, pięknych i zdolnych projektantek, które są na szczycie. Ale i od drugiej strony branża przepełniona jest zdolnymi stylistkami i dziennikarkami. Anna Wintour, Suzy Menkes, Carine Roitfeld, Emmanuelle Alt i tłum innych tworzą bardzo silną i stylową armię.

Kobiety w świecie mody

To samo tyczny się naszego rodzimego podwórka. Wszyscy kojarzą Gosię Baczyńską, Magdę Butrym, Lidię Kalitę czy Joannę Klimas jednak jest mnóstwo polskich marek, które dobrze znamy nie zdając sobie czasem sprawy, że za ich sukcesem stoją zdolne Polki. I właśnie im chcemy poświęcić ten materiał. W końcu kobiety muszą się nawzajem wspierać - zatem zapraszamy na zakupy!

Zaczniemy od Joanny Przetakiewicz i jej małego modowego imperium. La Mania to marka, którą nie tylko doceniamy w Polsce, ale i coraz więcej osób liczy się z nią zagranicą. Na świecie sukces też odniosły dziewczyny z Local Heroes. To one z niczego stworzyły brand, który noszą największe gwiazdy naszego globu. Tego i wiele więcej życzymy wszystkim naszym bohaterkom ;)

Od 2lat prowadzę markę THE ODDER SIDE. Własna firma to oczywiście bardzo dużo obowiązków i z każdym miesiącem coraz większa odpowiedzialność. Nasz zespół stale się powiększa! Bardzo się cieszę, że na co dzień współpracuję z dziewczynami, które mnie inspirują.  Marka powstała dość spontanicznie, jednak zakładając ją miałam już duże doświadczenie pracy w modzie. Mając wtedy 25 lat, byłam nieraz traktowana z przymrużeniem oka - jednak z czasem, ambicją i angażowaniem udało mi się przebić przez ten mur :) Dziś marka jest, ale to z czego najbardziej się cieszę to zadowolone z zakupów dziewczyny, które wracają do naszego sklepu.

- mówi specjalnie dla Polki.pl Justyna Przygońska

Wiele z was na pewno zna takie marki jak Loft37, Just Paul, MAKO i bizuu - za ich sukcesem stoją piękne i zdolne kobiece duety. A może kojarzycie przepiękną bieliznę Le Petit Trou? Stworzyła ją Polka a kto jak nie druga kobieta wie w czym będziemy wyglądać najlepiej?

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie jak one wyglądają!

Więcej mody plażowej na lato 2016:

4 marki strojów kąpielowych, które kochają gwiazdy To bikini zrewolucjonizuje modę plażową Model plus size w bikini na okładce

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 lata temu
A co jedna firma to bardziej zadluzona!