Modny kapelusz na salonach!

Modny kapelusz na salonach!
Okazuje się, że duży kapelusz, nie tylko chroni głowę przed promieniowaniem słonecznym, ale jest także bardzo oryginalnym dodatkiem, który dopełnia stylizację. Zobaczcie jak te modne nakrycie głowy noszą polskie celebrytki! Wśród nich: Magdalena Schejbal, Paulina Krupińska, Doda, Sylwia Grzeszczak, Joanna Przetakiewicz i Maja Bohosiewicz.
/ 09.08.2018 16:24
Modny kapelusz na salonach!

Okazuje się, że duży kapelusz, nie tylko chroni głowę przed promieniowaniem słonecznym, ale jest także bardzo oryginalnym dodatkiem, który dopełnia stylizację. Zobaczcie jak te modne nakrycie głowy noszą polskie celebrytki!

Dawniej kojarzące się wyłącznie z modą plażową kapelusze, dziś znalazły inne zastosowanie. Pojawiają się na głowach polskich gwiazd podczas pokazów, premier i festiwali. Stanowią idealny dodatek do swobodnych, ale i eleganckich stylizacji. Jakie modele najczęściej pojawiają się na salonach? Które z gwiazdy wybrały modne kapelusze?

Doda

Piosenkarka kolorową, we wzory sukienkę przełamała jednokolorowym, czarnym kapeluszem. W tak oryginalnej stylizacji Dorota Rabczewska pojawiła się na Konferencji Prasowej Lata z Radiem 2013.

Modny kapelusz na salonach!

 

Joanna Przetakiewicz

Polska bizneswoman w musztardowym, z dużym rondlem kapeluszu pojawiła się na pokazie kolekcji polskiego projektanta Roberta Kupisza. Eleganckie i szykowne nakrycie głowy ożywiło szary look!

Modny kapelusz na salonach!

 

Magdalena Schejbal

Na urodziny firmy Aloha From Dear przybyła polska aktorka. W swobodnej stylizacji prezentowała się niezwykle oryginalnie. Magdalena ubrała: czarne rurki, białą tunikę ze zwierzęcym motywem i słomkowy kapelusz.

Modny kapelusz na salonach!

 

Maja Bohosiewicz

Czerń od stóp do głów towarzyszył aktorce na prezentacji nowych kosmetyków firmy Luksja. Naszym zdaniem Maja w tym klasycznym i ponadczasowym kolorze wyglądała niezwykle szykownie!

A może chcesz zobaczyć, jakie są modne kapelusze damskie zimowe?

Modny kapelusz na salonach!

 

Paulina Krupińska

Tak wyglądała tegoroczna Miss Polonia na urodzinach firmy Aloha From Dear. Paulina ubrała długą, w kolorowe pasy sukienkę i jeansową koszulę. Look dopełniła letnim, słomianym kapeluszem.

Modny kapelusz na salonach!

 

Sylwia Grzeszczak

Biel i czerń to najmodniejszy, kolorystyczny duet w tym sezonie. Wie o tym doskonale polska wokalistka, która wybrała te barwy podczas Festiwalu Top Trendy w Sopocie.

Modny kapelusz na salonach!

fot. MW Media (6)

 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA