POLECAMY

Top 5: poznajcie najmodniejsze wzory na jesień 2013

Zobaczcie co będzie hitem nadchodzących sezonów!
Top 5: poznajcie najmodniejsze wzory na jesień 2013 fot. FREE /ImaxTree /kolaż Polki.pl

Trendy jesień 2013

Trendy jesienne to nie tylko kolory, ale i wzory. Najmodniejsze barwy jesieni już za nami, a przed nami zestawienie najmodniejszych deseni, Nasza redakcja wybrała top 5 najmodniejszych wzorów, które jesienią były największym hitem. Zobaczcie co najbardziej rzuciło nam się w oczy i co uważamy za sezonowy niezbędnik jesieni 2013.

Najmodniejsze wzory jesieni 2013: krata


 
Kratka to jeden z najmocniejszych trendów sezonów. Widzimy ją w każdej formie od najmniejszej, najdrobniejszej po masywną. Jesienią 2013 modna będzie zarówno szkocka kratka jak u Moschino, jak i klasyczna wprost z pokazu Hilfigera. Kratki i kraty zauważyłyśmy również na pokazach: Jean Pierra Castelbajaca, Issey Miyake, Gucci, Marca Jacobsa, Marni i Daks.

Najmodniejsze wzory jesieni 2013: drapieżniki


 
Tak! Drapieżne wzory zostają z nami. Panterka każdego rodzaju jest wciąż hitem, jednak jesienią 2013 zauważyłyśmy silne tendencje kierujące się ku innym, zwierzęcym wzorom tj. zebra, czy żyrafa. Nie zmienia to faktu, że pozostajemy przy zwierzęcych deseniach przez kolejny rok! Okazuje się, że inwestycja w panterkę była dobrym posunięciem. Drapieżne wzory można było zobaczyć na jesiennych pokazach: Giambatisty Valliego, Blugirl, Dsquared, Versace, Moschino Cheap & Chic, DKNY, czy Emmanuela Ungaro.

Najmodniejsze wzory jesieni 2013: miszmasz


 
Oprócz klasycznych wzorów, hitem są również desenie bliżej niezidentyfikowane. Dlatego zaliczamy je do jednej kategorii. Geometryczne kolaże, romby, czy plamki tworzą nową jakość, która już do jakiegoś czasu jest hitem. Zwariowane wzory pojawiły się na wybiegach u: Jean-Paula Gaultiera, Driesa Van Notena, Roberto Cavalliego, czy Antonio Marrasa.

Najmodniejsze wzory jesieni 2013: grochy


 
Ten jakże letni wzór pojawił się na jesiennych pokazach m.in. u: Emmanuela Ungaro, Vivienne Westwood, Jen Kao, czy Antonio Berardiego. Jak widać te żywe wzorki rodem z lat 50 to świetne rozwiązanie na jesienne, miejskie wybiegi mody.

Najmodniejsze wzory jesieni 2013: pepitka

Jest klasyczna, wyrafinowana i niesamowicie elegancka. Na jesiennych pokazach możemy ją oglądać w kilku formach, ale fakt jest taki, że jesienią 2013 nie obejdziemy się bez czegoś  ten deseń. Pepitkę widziałyśmy na pokazach u: Michaela Korsa, Rag & Bone, Jean Pierra Castelabajaca, Paul & Joe, czy Tommiego Hilfigera.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 lata temu
powinien być Jean-Charles de Castelbajac, a jak Jean-Pierre - Braganza;)