Modne torebki wiosna-lato 2023: 8 trendów, które zawładną ulicami

Modne torebki wiosna-lato 2023 fot. ImaxTree/ AgencjaFree
Mini, XL, w rockowym stylu, pikowane, z perełkami, cekinami i w klimacie boho — w sezonie wiosna-lato 2023 torebki mają moc. Są tak różnorodne, że wpiszą się w styl i estetykę każdej z nas. Zerknij na krótki raport z wybiegów i poznaj 8 najważniejszych trendów na najbliższe miesiące.
/ 25.03.2023 05:03
Modne torebki wiosna-lato 2023 fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Nowy sezon i nowe trendy. Wiemy już, jakie buty, kurtki, płaszcze będą numerem 1. w sezonie wiosna-lato 2023, czas poznać najważniejsze trendy w torebkach. Co tym razem zaserwowali nam projektanci? Krótko mówiąc — jest w czym wybierać. Ich propozycje są tak różnorodne, że każda z nas wybierze coś dla siebie.

Przeglądając raporty z wybiegów widać kilka świeżych sylwetek np. torebki zdobione perełkami; nawiązujące do mody z lat 2000. z klamrami, frędzlami, dżetami i o niekonwencjonalnych kształtach. Na modowej scenie ponownie pojawiły się praktyczne shopperki, pikowane torebki na łańcuszku i kuferki. Nie zabrakło też letniej podstawy — torebek w stylu boho — plecionych i tkanych z rafii.

Jakie jeszcze torebki będą modne z sezonie wiosna-lato 2023? Przewiń w dół i odkryj style, które będą miały ogromne znaczenie w najbliższych miesiącach.

Spis treści:

  1. Shopperki 
  2. Bagietki 
  3. Kuferki
  4. Torebki w rockowym stylu 
  5. Torebki z detalami
  6. Geometryczne torebki 
  7. Pikowane torebki 
  8. Torebki w stylu boho

Modne torebki wiosna-lato 2023: shopperka

Im większe, tym lepsze. W sezonie wiosna-lato 2023 do gry znowu wracają shopperki. Funkcjonalne i bardzo stylowe. Sprawdzą się do pracy, na weekendowe wypady za miasto i na co dzień, na zakupy.

Modne płaszcze wiosenne 2023: 10 największych trendów na nowy sezon

Modne torebki wiosna-lato 2023: shopperkafot. ImaxTree/ AgencjaFree

Modne torebki wiosna-lato 2023: bagietki 

Torebki w stylu Carrie Bradshow zostają z nami na dłużej. Kiedy 3 lata temu zadebiutowały na wybiegach, nikt nie wróżył im sukcesu, a jednak — torebki bagietki o charakterystycznym wydłużonym i wąskim kształcie na krótszych uszach rozkochały w sobie projektantów i dziewczyny na całym świecie.

Modne torebki wiosna-lato 2023: bagietkifot. ImaxTree/ AgencjaFree

Modne torebki wiosna-lato 2023: kuferki 

Hitem wybiegów były też torebki-kuferki na krótkiej rączce. Ponadczasowe, stylowe i praktyczne - dogadają się z większością ubrań w szafie. Pasują zarówno do formalnych stylizacji, jak i sportowych.

Modna biżuteria wiosna-lato 2023: 13 najważniejszych trendów

Modne torebki wiosna-lato 2023: kuferkifot. ImaxTree/ AgencjaFree

Modne torebki wiosna-lato 2023: w rockowym stylu   

Torby w rockowym stylu z klamrami, dżetami, frędzlami i kieszeniami są jednym z największych trendów sezonu wiosna-lato 2023. Przewijały się u większości projektantów. Najbardziej pożądane będą mniejsze modele na ramię. 

Modne torebki wiosna-lato 2023: w rockowym stylufot. ImaxTree/ AgencjaFree

Modne torebki wiosna-lato 2023: z detalami 

W wiosennych trendach znalazły się też torebki z biżuteryjnym zdobieniami — perełkami, cyrkoniami, cekinami i koralikami. 

Modne kolory wiosna lato 2023: 8 najlepszych odcieni prosto z wybiegów

Modne torebki wiosna-lato 2023: z detalamifot. ImaxTree/ AgencjaFree

Modne torebki wiosna-lato 2023: geometryczne

Trójkątne, kwadratowe, okrągłe, w kształcie serca lub buta — geometryczne torebki to kolejny znaczący trend w sezonie wiosna-lato 2023. Będą wisienką na torcie w basicowych zestawach — z miejsca przeniosą je na wyższy poziom.

Modne torebki wiosna-lato 2023: geometrycznefot. ImaxTree/ AgencjaFree

Modne torebki wiosna-lato 2023: pikowane

Pikowane torebki na łańcuszku to klasyka, są w trendach od lat. W sezonie wiosna-lato 2023 najbardziej pożądane będą te w soczystych, odważnych odcieniach np. różowym lub zielonym — tchną życie w każdą stylizację.

Modne torebki wiosna-lato 2023: pikowanefot. ImaxTree/ AgencjaFree

Modne torebki wiosna-lato 2023: w stylu boho

Słomiane, rattanowe i plecione torby teraz będą miały swoje 5 minut. Zabieraj je nie tylko na weekendowe pikniki na trawie i na plażę, ale też uzupełniaj nimi codzienne looki. 

modne torebki wiosna-lato 2023: bohofot. ImaxTree/ AgencjaFree

Czytaj także:
Modne sukienki na wiosnę 2023: 9 stylowych propozycji na każdą okazję
Modne buty wiosna-lato 2023: 12 trendów, które zdominowały wybiegi

Redakcja poleca

REKLAMA