Modne okulary nerdy

Gwiazdy pokochały ogromne czarne okulary. Oprawki w stylu kujona wracają w wielkim stylu!
Magda Mołek zaskoczyła wszystkich na rozdaniu nagród Oscary Fashion. Znana z zachowawczego stylu prezenterka postanowiła „ocieplić” swój wizerunek nerdami. Udało się!

Pierwszy wylansował je już w ubiegłym wieku Harold Lloyd, gwiazdor kina z lat 20. Dziś znowu są na topie! Okulary w grubych oprawkach, szczególnie tych prostokątnych, wróciły wraz z modą na punkowy styl emo. Dostały jednak nową nazwę – nerdy (ang. kujon). Projektanci zareagowali natychmiast. Tom Ford i Michael Kors mają je w swoich najnowszych kolekcjach. A gwiazdy... na nosach. Już nie torebka czy buty, ale okulary są najbardziej stylowym dodatkiem. Nic więc dziwnego, że do optyka zaczęli zaglądać nie tylko ci, którzy mają minusy i plusy, ale również ci, którzy nie mają problemów ze wzrokiem – żeby kupić zerówki!

na zdj. Magda Mołek
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (8)
/5 lat temu
Sprawdziłem w słowniku pons. Nerd - palant, łamaga a kujon to swot . O co tu chodzi???? Używajmy może polskiego nazewnictwa . Lubię bardzo języki obce szczególnie angielski ale na litość jesteśmy polakami - dla anglopolaków: native polish. Mówmy więc po polsku zachęcam do tego. Skąd w naszym ojczystym języku tyle anglicyzmów ????
/9 lat temu
mam takie i sie bardzo cieszę... można je kupić w H&M... :)
/9 lat temu
Fajne ;)
POKAŻ KOMENTARZE (5)