POLECAMY

Fokusujemy się na bieli! 45 hitów redakcji

Zobacz nasze propozycje!

Jeśli wiosna i lato to tylko kolor biały! Minęły już czasy gdy biel kojarzona była z taniością i tandetą - kolor ten na nowo zyskuje swoje jakże wysokie stanowisko w rankingu kolorów. Przede wszystkim w czasie ciepłych sezonów.

Dlatego też wybrałyśmy się na zakupy, w poszukiwaniu najciekawszych białych ubrań i dodatków, które na pewno okażą się sezonowym hitem. Wiosną i latem 2013 chcemy żeby w naszej garderobie koniecznie znalazły się kapelusze. Biała torebka, czy białe buty to również sezonowy obowiązek. Zresztą wszystko, co białe to w nadchodzącym sezonie wielki hit! Sukienki, bluzki, czy biały total look jest jak najbardziej na czasie. Sprawdźcie co redakcja Polki.pl wpisała na swoją sezonową listę życzeń.

Zajrzyjcie do naszej galerii zdjęć:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/5 lat temu
Fokusujemy sie ?Fokus pokus? A moze ktos w redakcji chce sie popisac,ze slyszal kilka slow w jakims obcym jezyku,pewnie nie bylby w stanie okreslic,w jakim.Aaaallle obciach ! I takie gnioty dostaja cieple posadki.
/5 lat temu
Prawie wszystko z tych propozycji z chęcią bym nosiła.
/5 lat temu
TAKKK, dzięki, że ktoś jeszcze się słusznie zniesmaczył. Pff, 'ZAPOMNIAEM POLSKI' - taaa, ogromny SZPAN, jasssne, brawo!!
POKAŻ KOMENTARZE (1)