POLECAMY

Musisz to mieć! Stylowe kamizelki z wiosennych kolekcji

Zobaczcie nowości z polskich sklepów

Kamizelka już od jakiegoś czasu przebija się do świadomości współczesnych kobiet. Fashionistki z całego świata lansują ten trend już od kilku lat, jednak wiosną i latem 2015 to element obowiązkowy garderoby każdej z nas. Nosimy je zarówno w wersji mini, jaki maxi. Łączymy je ze stylizacjami eleganckimi, codziennymi i weekendowymi. Mogą być alternatywą dla marynarek i kardiganów.

Modne kamizelki to hit sezonu

modne kamizelki wiosna 2015

Trendy podłapuje się oglądając sylwetki na wybiegach największych designerów na świecie (od lewej: Thakoon, Byblos, Giles). W tym przypadku było podobnie. Na zdjęciach znajdujących się powyżej możecie również zauważyć, że kamizelka może służyć jako uzupełnienie looku, a także jako jego główny element. Rozpięta staje się swojego rodzaju płaszczem, a zapięta może służyć również jako sukienka.

W naszej galerii znajdziecie modele z popularnych sklepów dostępnych w Polce. Są to m.in.: Zara, Mango, H&M, Top Secret i Topshop. Cenowo startujemy z pułapu 59 złotych. Mamy nadzieję, że znajdziecie wśród naszych propozycji coś dla siebie.

Więcej modowych hitów na nowy sezon:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)