Szykujemy się na chłody: 26 modnych futer na zimę 2015

Zobaczcie, jakie modele znajdziecie w polskich sklepach
Joanna Mroczkowska / 02.09.2014 07:42

Wrzesień nie przyniósł nam mrozów, ale my już myślami jesteśmy w następnych sezonach. Lepiej wcześniej mieć orientację na shoppingowej arenie, by w odpowiednim momencie wybrać się na zakupy. Tym razem przygotowałyśmy zimowe hity, czyli nieodzowne od kilku sezonów futra. Z tymi nie rozstaniemy się jeszcze przez najbliższe lata. Dlatego jeśli macie już jakieś w swojej kolekcji sprawdźcie, czy po lecie są wciąż w dobrej kondycji.Modne futra na zimę 2015

W nadchodzących sezonach wszystkie futra dozwolone! Nieważne, czy są sztuczne, czy naturalne, proste, długie, krótkie, czy we wzory. Futro to nieodzowny element zimowej garderoby każdej kobiety. Niezależnie od wieku. W sklepach znajdziecie klasyki, imitacje lisów, królików i norek, a do tego najróżniejsze formy i kolory. W tym roku ponownie bawimy się futrzaną modą.

Więcej mody na zimę 2015:

Zajrzyjcie do galerii z modnymi futrami na zimę:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/24.08.2015 18:46
Dziewczyny futra i tylko futra prawdziwe są zdrowe i pięknie w nich wyglądacie a sztuczne to świństwo zrobione z butelek i z odpadów ropy naftowej przecież po takiej dawce tej trucizny to prosto na onkologie a nie ekologie
/10.08.2015 16:56
Klara :: a jak morza ich nie promować. Piękne wygodne ,ciepłe i naturalne. Jak ci nie stać to nie wylewaj swoich żali i flustracj tutaj ,bo cie szkoda. Moda futrzarska jak najbardziej powinna być promowana i to tylko te naturalne futra ,a nie to sztuczne g***a .
/10.02.2015 11:46
A mnie się podobają futra, nie koniecznie ich tworzenie musi przebiegać w mękach. Takie płaszcze wyglądają ładnie i są ciepłe. Mam zaufanie do kilku producentów i jestem gotowa kupić ich kurtki. Do sklepów z futrami artych polecenia na pewno można dołączyć Andy Fashion.
POKAŻ KOMENTARZE (2)