POLECAMY

Już teraz zobacz, co będzie modne w przyszłym roku!

Zobacz najciekawsze sylwetki z pokazów Marca Jacobsa, Ralpha Laurena i innych!

Za nami już nowojorski tydzień mody, a aktualnie trwa wiosenno-letnia edycja London Fashion Week. A co za tym idzie? Buduje nam się coraz większa baza trendów, które będą rządzić miejskimi wybiegami mody w przyszłym roku. Dlatego już teraz mamy dla was najświeższe looki z pokazów mody na wiosnę-lato 2014 m.in.: Ralpha Laurena, Topshop Unique, Marca Jacobsa, czy Oscara de la Renty.

Moda wiosna-lato 2014, czyli...?

Jak możemy wywnioskować na pierwszy rzut oka, w przyszłym roku wciąż modne będą męskie inspiracje w modzie kobiecej, tj: żaboty, komplety i smokingowe marynarki (Ralph Lauren). Wiosną i latem 2014 wciąż modne będą również baskinki (Topshop Unique), motyw kwiatowy (de la Renta, Lauren, Jacobs, PPQ). Ponadto hitem wciąż będzie miks bieli i czerni (Lauren, Jacobs). A co jeszcze będzie modne wiosną i latem przyszłego roku? Sprawdźcie w naszej galerii zdjęć.

Zobaczcie również:

Zajrzyjcie do naszej galerii zdjęć z trendami na wiosnę-lato 2014:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/4 lata temu
totalne gowno
/4 lata temu
A mnie się niektóre zestawy podobają. Uwielbiam modę i mogłabym o niczym innym nie rozmawiać. Przeprowadziłam się niedawno do Warszawy, zapisałam się już na wizaż i stylizację do progresu, mam zamiar iść jeszcze na kilka kursów i zgłębiać tajniki mody. Stolica daje jednak dużo możliwości!
/4 lata temu
te ubranie nawet modelki krzywdzą- optycznie pogrubiaja i skracają nogi;/