Sylwestrowe inspiracje z pokazów mody

Zobacz nasze propozycje z pokazów Lanvin, Roberto Cavalliego, Paco Rabanne i innych
Wiele z was na pewno już teraz planuje imprezę sylwestrową. A ta nie obejdzie się bez wspaniałej kreacji, która sprawi, że ta noc będziesz jeszcze bardziej magiczna. My zawsze po inspiracje sięgamy do projektów największych kreatorów mody, dlatego i wam chcemy przybliżyć ich kreacje. W końcu sukienka z londyńskiego, czy nowojorskiego wybiegu będzie hitem. Gwarantujemy!

Zobaczcie, jaki imprezowy styl lansują projektanci na sezon zima 2013:


Mała czarna na rockowo

Krótka czarna sukienka to najpewniejszy z pewników. Można ją łatwo wystylizować i wykorzystywać przy wielu innych okazjach. Na Sylwestra 2012/13 proponujemy małą czarną w stylu prezentowanym na wybiegu Frankie Morello. Rockowo, seksownie i z pazurem. Doskonały look na imprezę w klubie.

Wzorzyście!

Wzory są modne już od dłuższego czasu, czemu więc nie zaszaleć i nie wykorzystać kolorowej sukienki, takie jak u Lanvin również w sylwestra? Na pewno będziecie wyróżniać się z tłumu czarnych i złotych kreacji. Odważycie się?

Postaw na kolor

Jeśli lubisz się wyróżniać, ale nie jesteś przekonana co do modnych ostatnio grafik i wzorów wybierz kontrastujący do wszystkich innych mocny kolor jak z pokazów Versace!  Zaszalej tej nocy jak nigdy wcześniej. W końcu jak spędzicie pierwszą noc roku, tak minie wam cały rok...!

Błyszcząca noc

W sylwestra trzeba błyszczeć! Dlatego proponujemy wam trend wprost z pokazu Roberto Cavalliego. Połyskująca sukienka sprawi, że z każdym ruchem będziecie mienić się tysiącem błysków. Połyskujące sukienki modne w tym roku są w każdym wydaniu, długości i wzorze.

EKSTRA-wagancja

W tegoroczną noc sylwestrową postawcie na kontrolowaną ekstrawagancję. Frędzle, falbany, połysk, dżety i kamienie. Paco Rabanne podczas swojego jesienno-zimowego pokazu zaprezentował szalone sukienki z piórami, a nawet futrem. A wy na co się zdecydujecie 31-go grudnia?

Więcej sukienkowych propozycji z polskich sklepów już od 79 złotych znajdziecie w naszej galerii:
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)