Modne plażowanie w stylu gwiazd

Zobaczcie, jakie kostiumy i dodatki noszą gwiazdy
Jeśli jeszcze nie wiecie jakie stylizacje wybrać na tegoroczne plażowanie mamy dla was kilkanaście propozycji. I to nie byle jakich! Zobaczcie, jak w tym roku na wakacyjne leniuchowanie ubierają się największe gwiazdy. Modelki, aktorki i piosenkarki w najróżniejszym wieku, i budowie ciała.

Bella Thorne i Allesandra Ambrosio, pokazują swoje ultra szczupłe ciała w skąpym bikini. Młoda aktorka swój look uzupełnia okularami w stylu retro i bluzą z kapturem, a top modelka modną narzutką. Pamela Anderson i Rita Ora stawiają na hitowe sukienki plażowe. Zaś Olivia Palermo na modne dodatki w postaci kosza plażowego i słomkowego kapelusza.

Te aktywniejsze gwiazdy, takie jak Lea Michele, czy Naomi Watts wybierają bardziej komfortowe looki. Jednak wszystkie z nich stawiają na akcesoria. W tym roku na plaży nie obejdziemy się bez sezonowych dodatków. Parea, chusty, czy sarongi to podstawa. Dla bardziej wytrawnych fashionistek polecamy sukienki na plażowe wybiegi mody, oraz najróżniejsze kimona i narzutki. Niech się dzieje! W końcu na plaży spędzamy dużo czasu, więc trzeba i tam się lansować.


Zainspirujcie się plażowymi stylizacjami gwiazd:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)