Moda na styl

Podczas Gali Moda & Styl, która odbyła się w piątek, 22 września 2006 roku w Hotelu InterContinental w Warszawie przyznano statuetki „&”.
/ 29.09.2006 14:57
moda1.jpgPodczas Gali Moda & Styl, która odbyła się w piątek, 22 września 2006 roku w Hotelu InterContinental w Warszawie rozdano statuetki „&” (Enda) za jakość i styl poszczególnych kolekcji modowych.

Nagrody przyznało Jury w składzie: Jagoda Komorowska (krytyk mody — przewodnicząca), Teresa Rosati (uznana projektantka ekskluzywnej odzieży dla kobiet), Jolanta Fajkowska (dziennikarka i prezenterka telewizyjna), Joanna Wędrychowicz (redaktor naczelna magazynów „Moda & Styl” i „Dzieciaki”), Iwona Rach (prezes Beauty Boutique), Michał Fajbusiewicz (dziennikarz, reporter i podróżnik), Grzegorz Małecki (scenograf), Wiesław Olszewski (podróżnik), Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski (znani warszawscy projektanci), Plich (projektant z Krakowa).

Statuetka „&” jest synonimem wysokiej jakości, elegancji, dobrego smaku i wyszukanego stylu. W kategorii moda casualowa damska zwyciężyły kolekcje Jean Paul i Blacky Dress, w kategorii moda casualowa męska — Franco Feruzzi. W kategorii moda wieczorowa damska statuetką wyróżniona została kolekcja Koronki SA, zaś w kategorii moda wieczorowa męska — Sunset Suits. Przyznano również statuetki za dodatki. Otrzymały je: w kategorii obuwie damskie zwyciężyła kolekcja Arrado, w kategorii obuwie męskie — Camel Active, a w kategorii galanteria — torby — Zoé. Jury przyznało także statuetkę za prostotę i funkcjonalność — otrzymała ją kolekcja Franco Feruzzi. Szczególnie wyróżniona została seria ekskluzywnej damskiej odzieży wierzchniej Andy Fashion, która — podobnie jak Franco Feruzzi — zdobyła aż dwie statuetki: specjalną statuetkę „&” przyznaną przez Wydawnictwo Moda & Styl Polska oraz statuetkę dla najbardziej efektownej kolekcji przyznaną przez media. Nagrody wręczały: Jagoda Komorowska oraz Joanna Wędrychowicz, a cały wieczór poprowadzili: Katarzyna Jamróz i Maciej Dowbor.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/13.04.2007 10:03
Nie wiem po co Cerekwicka,Tusk i Menshen chodzą na pokazy mody jak nie potrafią się ubrać. To co miały na sobie w Hotelu InterContinental to płakać się chce głupie tak się ubiera na plaże albo na monciaki w Sopocie i w San Antonio na Ibizie a nie na pokaz mody straszne nie umiecie się ubrać.Wiecie co ubieracie płakać się chce one są obrzydliwe rzygać się na ich widok ktoś miał racje mówiąc że robią siebie głupków i na dodatek te 3 osoby zostały wyśmiane w Intercontinentalu wyglądają jak ubogie krewne niestety ale taka jest prawda.Jest wiecej ładniejszych dziewczyn które mają bogatych i znanych ojców a Tusk niestety nie zalicza się do elity tych dziewczyn nic im nie da udział w programie wrócą do domów taka jest prawda i to jest przykre ale prawdziwe co brali udział w poprzednich edycjach i nic im nie dało tylko żebywają na imprezach i to o to chodzi żenujące i przykre myślą że nie wiadomo kim będą a będą zerami tylko się błażnią
/10.10.2006 00:14
NIE MYLE SZKODA POKAZUJECIE NIE TO CO MACIE
/04.10.2006 14:53
mieliśmy swoją nagrode mediów i to sie modzie i stylowi chwali. Pokaz Andy fashion był imponujacy. było fajnie. mtv
POKAŻ KOMENTARZE (1)