Moda jesień zima 2006

Szczupłe sylwetki, czarny denim i niestandardowe, przykuwające uwagę wykończenia – to główne trendy w najnowszej kolekcji Levi’s® na sezon jesień – zima 2006. Od samego początku dżinsy Levi’s® projektowane były zgodnie z najnowszymi trendami mody. Ich dzisiejszy wygląd to rezultat kilkudziesięciu lat poszukiwań idealnego fasonu zapewniającego perfekcyjny wygląd damskiej figury oraz innowacyjny charakter męskich krojów.
/ 30.08.2006 09:54

levi's moda damskaSzczupłe sylwetki, czarny denim i niestandardowe, przykuwające uwagę wykończenia – to główne trendy w najnowszej kolekcji Levi’s® na sezon jesień – zima 2006. Od samego początku dżinsy Levi’s® projektowane były zgodnie z najnowszymi trendami mody. Ich dzisiejszy wygląd to rezultat kilkudziesięciu lat poszukiwań idealnego fasonu zapewniającego perfekcyjny wygląd damskiej figury oraz innowacyjny charakter męskich krojów.

Być kobietą... czyli jak Levi’s® dba o kobiety
Jesienią 2006, Levi’s® odpowiada na marzenia dziewcząt, które interesują się modą, oglądają pokazy i czerpią z nich inspiracje, obserwując poruszające się po wybiegu modelki. Levi´s® Red Tab® Girls oferuje dziewczynom wspaniałe kroje, w których sylwetka wygląda super szczupło. To jest trendy! Najmodniejsze kolory tego sezonu to zachowująca oryginalny, lekko sprany wygląd czerń i szarość. To one dodatkowo pomogą wyeksponować kobiecą sylwetkę.
„Wybór” to słowo przewodnie w jesiennych zabawach z modą. Dzięki szczegółowym badaniom analizującym potrzeby pań, Levi’s® proponuje bogatą kolekcję współczesnych wzorów i fasonów. Nowe dżinsy Levi´s® Red Tab® Girls sprawiają, że kobiece nogi wydają się niebotycznie długie, a cała sylwetka wygląda świetnie. Kobiety mają w czym wybierać! Wszystkie modele dżinsów mają specjalnie zaprojektowaną górną część spodni, dzięki której dżinsy nie zsuwają się podczas ruchu (np. siadania). Wyraźne, podwójne przeszycie na karczku, przechodzące przez środek tyłu spodni oraz szwy na wewnętrznej części nogawki, podkreślają kobiecość sylwetki oraz nadają dżinsom stylowy wygląd. Kobiety mogą wybrać dla siebie zarówno różne kroje: proste, wąskie i rozszerzane nogawki, jak i materiały: dżins o różnej grubości (od 10 do13.5 uncji), z dodatkiem streczu lub bez.

levi's moda kobiecaMiejska moda na jesień-zimę 2006
W ciągu pięciu lat Levi’s® Engineered Jeans® stały się ikoną miejskiej mody, całkowicie zmieniając jej postrzeganie - głównie za sprawą unikalnego designu, niemożliwego do pomylenia z jakąkolwiek inną marką. Początkowo dżinsy szyto z surowej, ciasno tkanej, niespranej tkaniny. W miarę kolejnych prań, dżinsy coraz bardziej dopasowywały się do sywetki. Ta naturalna tendencja zainspirowała Levi´s® do stworzenia liniii Levi´s® Engineered Jeans®.
Kolekcja jesień – zima 2006 Levi’s® Engineered Jeans® wraca do swoich korzeni. Po raz kolejny przy desce kreślarskiej stanął sam Rikke Korffa uznawany wraz z Tomem Fordem, Heidi Simane i Suzy Menkens za jedną z 10 najbardziej wpływowych osobistości w świecie mody męskiej. Nowa generacja Levi’s® Engineered Jeans® to majstersztyk dżinsowej prostoty i doskonałych proporcji projektu. Ale to nie wszystko. W tym sezonie Levi’s® Engineered Jeans® są jeszcze doskonalsze. Wszystkie dżinsy Levi’s® wyprodukował ze zrobionego specjalnie dla tej kolekcji, 13-uncjowego dżinsu, który powstał z połączenia 100% organicznego dżinsu i miękkiego, naturalnego włókna Tencel® wytwarzanego z naturalnej celulozy pochodzącej z drewna. Ta unikalna kolekcja daje współczesnym, młodym konsumentom (zarówno dziewczynom jak i chłopakom) poczucie prostoty, siły i indywidualizmu.