Mickey Mouse w Butiku

Debiut nowej kolekcji dla miłośniczek mody i kreskówek
/ 11.06.2010 05:00
Nowa kolekcja Butiku Your New Style z wizerunkiem Mickey Mouse, którą stworzono korzystając z licencji The Walt Disney Company. Już teraz w salonach Butik Your New Style oraz w sklepie internetowym znajdziesz ubrania z podobizną Mickey Mouse – modne długie bluzki oraz letnie sukienki i tuniki.

Ubrania z kolekcji „Mickey Mouse”, w intensywnych barwach lata, to wygodne, lekkie stroje wakacyjne typu casual, doskonałe na plażę lub na letni spacer. Długie bluzki, tuniki i sukienki z wizerunkiem Mickey Mouse świetnie podkreślają opaleniznę, a w zestawie z legginsami tworzą modną całość. Kolekcja Butik Your New Style przeznaczona jest dla osób, które lubią bawić się modą i cenią wygodę. Wizerunek popularnej postaci z kreskówek sprawia, że ubrania z tej kolekcji kojarzą się z przyjemnym spędzaniem wolnego czasu, wprawiają w dobry nastrój, a przy tym dodają dziewczęcego uroku.

Kolekcja „Mickey Mouse” stanowi nawiązanie do aktualnego nurtu w modzie, inspirowanego pop-artem, wykorzystującego popularne motywy graficzne, zaczerpnięte m.in. z komiksów, kreskówek, filmów.

Redakcja poleca

REKLAMA