Męskie koszule przegląd na 2011 rok

Moda męska stanowczo wykracza poza t-shirty oraz koszulki. Do obowiązkowych elementów garderoby męskiej należy również koszula. We2 prezentuje modele, jakie będą modne w najbliższym roku. Oto kilka wiodących motywów.

Moda męska stanowczo wykracza poza t-shirty oraz koszulki. Do obowiązkowych elementów garderoby męskiej należy również koszula. We2 prezentuje modele, jakie będą modne  w najbliższym roku. Oto kilka wiodących motywów.

Okazji do założenia koszuli nie brakuje. Może to być oficjalne spotkanie, jak i całkowicie niezobowiązujące. Z racji, że moda męska podąża drobnymi kroczkami, zmiany nie są drastyczne. W nowym sezonie możemy zaobserwować nowe kolory w męskich kolekcjach. Są nimi fiolety, czerwienie, szarości, brudne beże. Nie zabraknie, lubianej przez panów, kraty. Wszytko w stuprocentowo męskim charakterze.

 Vistula, H&M, Lee

Ciemne koszule królują wśród celebrytów. Prezentują się bardzo męsko i elegancko zarazem. Brad Pitt nosi je do równie ciemnych spodni i marynarki o nieco odmiennej teksturze materiału. Jeśli lubisz ciemne koszule, i chce je nosić na luzie, bez marynarki, ty noś je bez zbędnych krawatów i pamiętaj o podwiniętych rękawach.

Lee, Vistula, Lee

Jasne koszule muszą sprawiać wrażenie starych. Ten trend wzoruje się na latach 20-tych. Styliści proponują, by nosić do nich jednokolorowe muszki, podobnie jak w przypadku koszul w kratę. Jeśli nie należysz do promotorów najświeższych trendów, pozostań przy spodniach dżinsowych lub  w kant. Doskonałe będą te, których szerokość jest większa o kilka centymetrów od twojego uda.

Rage Age, Lee, Lee

Błękitna krata należy do najważniejszych motywów kolejnego sezonu. Jej jaśniejsze wersje pasują blondynom a ciemniejsze brunetom. Taka koszula tworzy zgrany duet z każdym typem spodni, poza eleganckimi.

Vistula

Dwukolorowe koszule są propozycją od Hermesa, Dolce & Gabbana oraz Calvina Kleina. Projektanci prezentowali je wraz z wąskimi spodniami oraz masywnym, ale eleganckim obuwiem. W zestawieniach z równie dopasowanymi marynarkami i dodatkami w postaci łańcuchów wyglądały zaskakująco dobrze.

Lee, Lee, Wrangler

Czerwona krata powraca na wybiegi w wielkim stylu. Należy do obowiązkowych kolorów nadchodzącego sezonu. Przeznaczona dla prawdziwego macho. Łącz ją z ciężkim obuwiem, skórzanymi dodatkami oraz niebieskimi dżinsami. Dla mężczyzn ceniących bardziej grungowe inspiracje, proponujemy dżinsowe szarości i czerń.

Lee, Vistula, Lee

Jasne szarości są kolejnym trendem bazującym na latach 20-tych. Koszule te mają często aplikacje w postaci cienkich pionowych linii. Zależnie od dodatków, możesz stworzyć różne zestawienia. My proponujemy, by nosić ją na niezobowiązujące spotkania w połączeniu z marynarką.

Lee, H&M, Wrangler

Dżinsowe koszule należą do kontrowersyjnych propozycji, ale znalazły się wśród wiodących trendów na nadchodzący sezon. Należy łączyć je z dżinsem o innym odcieniu. Jeśli chcesz dodać bardziej zawadiackiego looku, dołącz do tego marynarkę, jak proponują projektanci w swoich kolekcjach. A Wam jakie koszule przypadły do gustu?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (14)
/8 lat temu
Ja kupiłem 2 super koszule na www.denley.pl, nawet niedrogo!
/8 lat temu
A ja polecam firmę Abercombir and fintch genialne ubrania mają ! ja się zakochałem w tej firmie pozdro
/8 lat temu
Fajne te koszule, ja kupuję swojemu facetowi koszule na http://www.dessire.pl/, fajnie leżą i są dobre jakościowo.
POKAŻ KOMENTARZE (11)