Męska kolekcja House na jesień i zimę 2011/12

Tej jesieni projektanci HOUSE zaproponowali prawdziwy, trendowy mix. Futurystyczne formy i nowoczesne geometryczne motywy potraktowali z vintage’owym zacięciem tworząc męską kolekcję o militarnym charakterze.
/ 18.08.2011 10:00

Tej jesieni projektanci House zaproponowali prawdziwy, trendowy mix. Futurystyczne formy i nowoczesne geometryczne motywy potraktowali z vintage’owym zacięciem tworząc męską kolekcję o militarnym charakterze. W kolekcji Nuke Real dominującymi elementami są oksydowany metal, pikowania, perforacje i wyraziste geometryczne nadruki. Całość utrzymana jest w nowoczesnej stylistyce i typowo „męskiej” kolorystyce, z przewagą czerni, bieli, szarości i granatu.

W kolekcji znalazły się proste t-shirty z nowoczesną typografią, bluzy przypominające dwurzędowe wojskowe kurtki, swetry o grubych, wyraźnych splotach z szalowym kołnierzem, flanelowe koszule w kratę i dużo militarnych elementów, takich jak patki i zatrzaski. Wśród spodni przeważają wąskie, wytarte jeansy z lekko obniżonym krokiem lub spodnie z przeszyciami. Nuke Real obfituje w zdecydowane, męskie akcesoria. Są wśród nich torby, nerki i plecaki w militarnym klimacie, łączące różne materiały takie jak tworzywo, płótno i zamsz. Zawsze modne przeciwsłoneczne okulary w plastikowych oprawkach, parciane lub skórzane paski z surowymi, metalowymi elementami i drobno dziane czapki. Buty w kolekcji zostały obowiązkowo „postarzone” zgodnie z duchem vintage.
House

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)