Wow! Mario Testino sfotografował nową kolekcję Massimo Dutti

Zobaczcie efekt współpracy!
Joanna Mroczkowska / 08.02.2016 06:35

Gwiazdami najnowszej kampanii reklamowej Massimo Dutti na wiosnę i lato 2016 zostali Anna Mila i jeden z najbardziej rozpoznawalnych modeli na świecie - hiszpański przystojniak Jon Kortajarena. Oni właśnie stanęli przed obiektywem jednego z najsłynniejszych fotografów mody Mario Testino. Efekt tej współpracy możecie podziwiać zaglądając do naszej galerii.

Massimo Dutti - kolekcja wiosna-lato 2016

Damska kolekcja tej hiszpańskiej sieciówki to ubrania, które osobno indywidualnie reprezentują  koncepcje pełne ekspresji i wyrażające trendy, a w zestawieniach dodatkowo uwydatniają styl prawdziwej kobiety -  neutralnej, ale jednocześnie oryginalnej.

Massimo Dutti wiosna 2016fot. serwis prasowy Massimo Dutti

Nowa kolekcja marki składa się z kilku elementów. Mini linii, z której każda reprezentuje inny trend. Industry charakteryzują stonowane kolory, odcienie oliwki i khaki. Asilah odnosi się do stylu Afryki Północnej poprzez specyficzne wzory, modele zwiewnych koszul i długich marynarek. Atlas to coś na upalne dni, gdzie najważniejszym materiałem jest len.  Zaś jeszcze świeższe zimne odcienie błękitów i szarości tworzą kolekcję Saint Malo. Dla każdego coś dobrego!

Więcej modnych ubrań i dodatków:

Coś czerwonego, czyli prezent dla niej i dla niego Wiosną te rzeczy powinna mieć każda fashionistka! Najmodniejszy wzór wiosny 2016 to...

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)