Marks & Spencer na wiosnę 2012

Nowa kolekcja idealnie wpasowująca się w nadchodzące trendy - mini bluzeczki, pastelowe kolory i ołówkowe spódnice, już chcemy je nosić!
/ 25.01.2012 07:39
Barwnie, eklektycznie, ze sportową nutą – tak najkrócej można opisać wiosnę i lato 2012 w Marks & Spencer. Obok żywych kolorów dużo pasteli, wśród odważnych kwiatów impresjonistyczne miraże i powiew orientu, a jeśli na sportowo, to koniecznie de luxe. Ta kolekcja tętni życiem i energią…

…i kipi kolorami. Mamy modną żółć, karmazynową czerwień, metaliczne srebro, nie brakuje pasteli, z cukierkowym różem i miętową zielenią na czele. Sorbetowe barwy idealnie współgrają z sukienkami rodem z lat 60. podkreślając ich delikatność i wdzięk a także super kobiecymi spodniami palazzo.
Jednym z najsilniejszych trendów wiosny i lata w M&S są wzory: barwne printy (absolutny must have sezonu!), duże kwiaty na kontrastowym tle, orientalne desenie, misterne wzory wycięte laserem, rozbudowane aplikacje albo… malutkie kotki.

W projektach nie brakuje też inspiracji sportem, w końcu 2012 to rok olimpijski z Londynem w roli gospodarza. Sportowy look z wybiegów M&S jest luksusowy. Dużo tu jedwabiu i wyrafinowanej kobiecości, widocznej w zmysłowych kombinezonach i dominujących w nowym sezonie sandałach „flatformach” (platformy, bez wyraźnie opracowanego obcasa).
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/02.02.2012 10:56
Okropne! Nie wiem,kto mógłby w tym ładnie wyglądać-mam na myśli wszystko:kolory,fasony i desenie oraz ich zestawienia np.fiolet z żółtym-brr.