Mally & Co. luksusowa nowość na naszym modowym radarze

Motywem wyjściowym są kożuchy, ale w ekskluzywnym butiku na Mokotowskiej znajdziecie o wiele więcej!
Mally & Co. to nowa, polska marka odzieżowa, której założycielkami są Sylwia Małczyńska i Aleksandra Jarno-Dzik.

Kilka lat temu Sylwia szukała dla siebie eleganckiego, niesiermiężnego kożucha, niestety bezskutecznie, dlatego postanowiła... zaprojektować go sobie sama. Tak zakwitła myśl by założyć własną markę.

Obecnie Mally & Co. specjalizuje się w szyciu wysokiej klasy kożuchów oraz skórzanych ubiorów, takich jak ramoneski, spódnice, czy dodatków jak mufki, rękawiczki i etui na smartfony z mięciutkiego kożucha.

Zagraniczne materiały, polskie rzemiosło!

Projekty założycielek wyróżnia jakość materiałów, sprowadzanych z Włoch i Francji oraz dbałość o detale i kroje. Wszystkie egzemplarze szyte są ręcznie u najlepszych polskich rzemieślników, bo Mally & Co. wierzy, że praca rąk jest szlachetna, i jako jedyna, godna zaufania.

Każdy model jest unikalny i idealnie wpisuje się w miejskie trendy.  Istnieje też możliwość przygotowania projektu na miarę, zgodnie z indywidualnymi upodobaniami. Można samemu wybrać krój, rodzaj kołnierza, skórę, wykończenie. Nie brakuje tez propozycji dla panów.

Gwiazdy już się skusiły

Nic dziwnego, że marka od razu przypadła do gustu gwiazdom takim jak Kaja Sródka, Anna Wendzikowska czy Karolina Ferenstein – Kraśko. Od niedawna Mally & Co mieści się w pięknie odrestaurowanej kamienicy przy ul. Mokotowskiej 40/1a w Warszawie.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)