Madonna w kampanii Dolce & Gabbana

Przepych i rozmach kreacji Dolce & Gabbana, w zestawieniu z życiem sekswonej włoskiej pani domu, w stylu Sophie Lauren
/ 18.02.2010 11:43
"Wiosenną kolekcję ubrań pokochałam od pierwszego założenia”, tak Madonna skomentowała swój udział w kampanii reklamowej dla Dolce & Gabbana. Najnowsza linia to głównie czarne i białe koronkowe kreacje plus dopasowane garnitury.

„Mieć Madonnę w kampanii to spełnienie naszych marzeń”, przyznali Stefano Gabbana i Domenico Dolce. Autorem sesji reklamowej jest Steven Klein – fotograf od lat pracujący z królową popu. Gwiazda w roli włoskiej „mammy” zmywa, je spaghetti i obiera owoce. Takiej Madonny jeszcze nie znaliśmy!

Domenico Dolce i Stefano Gabbana wspólnie projektują już od 28 lat! A przez ponad 20 lat byli idealnym związkiem również w życiu prywatnym. Gdy trzy lata temu ogłosili rozstanie, w świecie mody powiało grozą. Na chwilę… Panowie zawodowo ciągle są razem i z jeszcze większym rozmachem tworzą nowe kolekcje.

Te pod szyldem Dolce & Gabbana to haute couture – projekty z najwyższej półki. To w ich sukniach możemy zobaczyć gwiazdy na czerwonym dywanie. Bardziej dostępne cenowo są ubrania pret-ą-porter – oznaczone logo D&G.