POLECAMY

Lookbook Levi's na lato 2013

Zobacz najnowsze stylizacje kultowej marki
Lato nieodłącznie kojarzy się z okresem festiwali. Na ten wyjątkowy czas marka Levi’s® przygotowała propozycje doskonale oddające ducha tego muzycznego, niekończącego się święta. Najważniejszy jest relaks i dobra zabawa! Począwszy od stylizacji kalifornijskich hipsterów lansujących się na Coachella, aż po wielbicieli kąpieli błotnych z Glastonbury, nadchodzący sezon to niedbały styl i nowoczesne, nonszalanckie kroje.

Inspirowane pięknem Indii oraz ideą transformacji starego w nowe, podstawę kolekcji stanowią klasyczne, denimowe projekty z charakterystycznymi wykonywanymi ręcznie nadrukami i detalami w niezwykle żywych, świeżych kolorach. Festiwalowa moda w stylu Levi's® to też motywy roślinne mające na celu inspirować i jednocześnie tworzyć niezwykle kobiecy look o nowoczesnym tchnieniu.

Tak prezentuje się lookbook Levi's na lato 2013:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/5 lat temu
macie rację, wyjątkowe miejsce jsetem tutaj już 15 lat nie tylko z obowiązku = praca, ale też z wyboru a aqa park ma byc otwarty w tym roku widzę z moich okien jak rośnie.admina chętnie poznałabym .Pozdrawiam z Wysowej.
/5 lat temu
This is just the perfcet answer for all of us
/5 lat temu
sukienka w kwiatki rządzi