Letnia wyprzedaż Intermody

Od 15 czerwca 2007 trwa wielka, letnia wyprzedaż w salonach Intermody w całej Polsce. Obniżki dotyczą wiosenno-letniej kolekcji i dochodzą nawet do 40%.
/ 02.07.2007 06:37
Od 15 czerwca 2007 trwa wielka, letnia wyprzedaż w salonach Intermody w całej Polsce. Obniżki dotyczą wiosenno-letniej kolekcji i dochodzą nawet do 40%.

W tym roku letnia wyprzedaż w salonach Intermody zaczęła się już 15 czerwca. Obniżki wahają się w zależności od asortymentu. Ceny niektórych modeli spadły nawet o 30% i 40%. Garnitury objęte promocją można kupić już za 499zł, ceny marynarek zaczynają się od 299zł, a spodni od 129zł. Cena wybranych modeli koszul podczas trwania wyprzedaży to 99zł, a dzianiny można nabyć już za 79zł.

Obniżki dotyczą całej wiosenno-letniej kolekcji Intermody. Wyprzedażą objęte zostały eleganckie i uniwersalne modele z kolekcji Classic, stroje na wyjątkowe okazje z kolekcji Prestige oraz luźne i swobodne ubrania casualowe z linii Wind. Każdy mężczyzna niewątpliwie znajdzie coś dla siebie. Wyprzedaż nie dotyczy tylko kolekcji ślubnej.

Bogaty wybór towaru komplementarnego tzn. koszul, krawatów, kurtek, płaszczy i innych dodatków znanych marek (Pierre Cardin, Otto Hauptmann, Jupiter, Pioneer, Pierre Funnell) przeceniony jest wybiórczo. Promocyjne ceny wyprzedaży nie łączą się z rabatami wynikającymi z posiadania Karty Stałego Klienta oraz innych kart rabatowych akceptowanych w sieci Intermoda Fashion.

Letnią wyprzedażą objęte są salony Intermody w całej Polsce. Sieć sklepów to aktualnie 30 punktów własnych. „ROZPRZEDAŻ” – czyli przeceny w sklepach typu outlet zaczynają się 29 czerwca br. Spis salonów oraz więcej informacji o marce dostępne na stronie: www.intermoda.com.pl.

O marce Intermoda:

Intermoda to polska marka ciesząca się uznaniem na rynku odzieżowym. Systematycznie rozwija sieć salonów firmowych zlokalizowanych głównie w centrach i galeriach handlowych. Niedawno otwarto szereg nowych salonów: Złote Tarasy (Warszawa), Fashion House (Piaseczno), Fashion House (Gdańsk), Pasaż Grunwaldzki i Arkady Wrocławskie (Wrocław). Odzież pod marką Intermoda dostępna jest również w blisko 100 punktach wielomarkowych (tzw. sklepach multibrandowych) na terenie całej Polski.