Laureatki naszego konkursu na profesjonalnym brafittingu

Zobacz zdjęcia i relacje ze spotkania dla laureatek konkursu "Biust do przodu" zorganizowanego razem z dystrybutorem bielizny marek Panache, firmą So Chic!

Spotkanie brafittingowe odbyło się w BraRevolution w miejscu, w którym każda kobieta poczuje się niesamowicie wyjątkowo. Team BraRevolution, czyli Ela i Asia, dobrał każdej z laureatek ich pierwszy, idealnie dopasowany biustonosz. Emocji było co niemiara, a wszystko to odbyło się w przesympatycznej atmosferze przy aromacie ciepłej kawy i przepysznych słodkościach.

Metamorfoza rozmiarowa była niesamowita, Zuza zamieniła rozmiar aktualnie noszonego biustonosza 75B na 70DD, Monika porzuciła stare 85D na 70FF, Kasia zmieniła rozmiar 75D na rzecz 60G natomiast Ula z radością powitała swój idealnie dopasowany stanik w rozmiarze 70E, a dotychczas noszony 85B obiecała już więcej nie zakładać.

Dziękujemy salonowi BraRevolution za współpracę oraz nagrody dla naszych laureatkom.

BraRevolution mieści się w Warszawie, przy ul. Chłodnej 35/37 lok. Jeśli i wy chciałybyście spotkać się z Elą i Asią na indywidualnym, niesamowicie profesjonalnym brafittingu dzwońcie pod nr.telefonów 506 258 747 bądź 606 736 706"

Więcej informacji na temat bra-fittingu i oferty marek Panache na stronie dystrybutora www.sochic.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)