LaMania wiosna-lato 2017 - Mind Blow - Polska moda

Zobacz sylwetki z pokazu LaMania na wiosnę i lato 2017
Joanna Mroczkowska / 12.12.2016 12:21

Wczoraj w EXPO XXI Warszawa odbył się pokaz La Manii na wiosnę i lato 2017. MIND BLOW to z całą pewnością pokaz, który został zrealizowany z największą pompą w historii polskiej mody. Tak, nawet pokazy Roberta Kupisza, Bohoboco, czy bizuu ustępują rozmachowi Joanny Przetakiewicz.

Kolekcja Mind Blow - wiosna 2017

Wieczór otworzył filmowy projekt specjalny, który wprowadził gości w tematykę pokazu. Etiuda modowa nagrana przez Xaverego Żuławskiego z Mają Sablewską w roli głównej zrobił furorę.

Więcej modowych hitów na wiosnę i lato 2017

Koncept pokazu i kolekcji oparty na idei Mind Blow to reakcja na pogłębiające się zaburzenie naturalnych relacji międzyludzkich. To odpowiedź na tęsknotę za wyrazistą, niestłamszoną kobiecością, pragnieniem namiętności opartej na szczerych emocjach. Projekt dowodzi, że tylko pełna akceptacja siebie i drugiego człowieka pozwala na pełne przeżywanie intymnych emocji.

MIND BLOW to nie tylko hasło i pomysł na pokaz a szersza idea, którą chcemy zaszczepiać. Wierzę, że moda to sposób komunikacji między ludźmi, forma wyrazu siebie, swoich pragnień i marzeń. Chcemy aby kobieta La Manii akceptowała siebie, była szczera wobec siebie i innych, bo tylko na tym można budować trwałą namiętność i pożądanie.

- Joanna Przetakiewicz, dyrektor kreatywna LaManii

Oprócz kreacji wieczorowych, z których znana jest La Mania w kolekcji znajdziemy także wiele propozycji na co dzień, w tym bawełniane, komfortowe sukienki-dresy, dżinsy ze złotymi blaszkami, czy t-shirty z printami. Zresztą wszystkie sylwetki z wybiegu zobaczycie oglądając nasze wideo.

 

@lamaniafashion #squad #catwalk #modelki #fashion #stripes @badurapl @polhemprpoland #now #pokaz #wybieg #polkipl

Film zamieszczony przez użytkownika Redakcja Polki.pl (@polkipl)

Mokate
fot. materiały prasowe

La Mania
fot. materiały prasowe

La Maniafot. materiały prasowe

La Maniafot. materiały prasowe

Tagi: