POLECAMY

Lady Gaga kontra Marylin Manson

Dwie ikony świata muzyki, których codzienny wygląd przypomina teatralne kreacje. Trzeba przyznać, że promocja siebie jako produktu, wymaga dużej pomysłowości. Postanowiliśmy sprawdzić, kto wywołuje większe emocje Gaga czy Manson?

Dwie ikony świata muzyki, których codzienny wygląd przypomina teatralne kreacje. Trzeba przyznać, że promocja siebie jako produktu wymaga dużej pomysłowości. Postanowiliśmy sprawdzić, kto wywołuje większe emocje Gaga czy Manson?

Marylin wykreował swój styl pod muzykę, jaką tworzy. Czym zatem kieruje się Lady Gaga, która reprezentuje pop? Chociaż stroje obojga przypominają kostiumy z Halloween, to zdecydowanie Gaga wygrywa na upiorne stylizacje. Przy niej Manson wygląda potulnie i z klasą.

Prphotos

Włosy w nietypowej formie. Nasza dama wybrała styl słomianej wdowy, natomiast mroczny król ustawił zbyt wysoką temperaturę prostownicy do włosów. Uwagę odwracają okulary lenonki w rozmiarze spawalniczym. Element wspólny - nieskazitelnie biała cera. Jednak tą rundę wygrywa Gaga. Jej strój, makijaż oraz buty są perfekcyjnie do siebie dobrane. Manson oprócz przyklejonego szkiełka nie razi oryginalnością.

Prphotos

Pióra kontra rzemyki. Pomijając wątpliwy urok stylizacji obu zawodników, rundę wygrywa Marylin. W przeciwieństwie do królowej popu nie obrósł w piórka po sama głowę. Jego buty pozostawiają wiele do życzenia, podobnie jak za długie rękawy, ale to nie to samo, co ptasie gniazdo na głowie Gagi. Poza tym frędzelki są teraz w modzie...

Prphotos
Marionetka i miotełka w jednym. Trochę upiora z opery, trochę perfekcyjnej pani domu - Lady Gaga doskonale wie, jak podbić nasze serca. Kolejny punkt dla eleganckiego cyborga, jego dobrze skrojony garnitur bije na głowę prześcieradła piosenkarki. Nie wiemy do czego ma służyć metalowy palec, ale jest to mniejsza zagadka, niż to coś na głowie Gagi.

Prphotos

Apetyczne mięsko. Wokalistka zaszokowała swoją kreacją z mięsa tak, że sam artysta się dziwi. Biorąc pod lupę stroje obojga zawodników, stwierdzamy totalny brak gustu. Musimy wziąć pod uwagę fryzurę i makijaż. Bez wątpienia tę rundę wygra Gaga. Przykro nam Marylin, ale fryzura na Kleopatrę powinna pozostać w Egipcie.

Prphotos

Cukierki albo psikus! My oddalibyśmy nawet cukier w kostkach, byleby tylko przestali straszyć. Stanik na bluzce czy węgiel na oczach, co jest gorsze? Oto jest pytanie... Ze względu na pomysłowość remis dla obojga zawodników.

Prosimy czytelników o pomoc - kto się ubiera gorzej? Czekamy na gorącą dyskusję.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (37)
/8 lat temu
Jak dla mnie to GaGa lepiej wygląda bo nie lubie Mansona a nawet gorzej jak czytałem jego imię to myślałem że to jakaś kobieta ;/ A GaGa ma swój odjechany stul i uważam że jest oryginalna i dlatego u mnie ma + :)
/7 lat temu
jakbyś coś wiedział o Mansonie, to byś nie plótł takich głópstw. "Marilyn Manson" to tylko taki nick jak "Lady GaGa". Jego prawdziwe imię to Brian Hugh Warner czy jakoś tak. Imię "Marilyn" wzięło się od Marilyn Monroe, a "Manson" od seryjnego mordercy z jakiegoś horroru. Połączenie daje tzw. dobro+zło. Boże, dziecko Manson już 20 lat był w biznesie jak twoja Gaga sikała w pieluchy. Ona z niego ściągnęła poprostu.
/3 lata temu
Marilyn to nie imię dla twojej wiadomości lecz ksywka która łączy dwa charaktery (Marilyn od Marilyn Monroe, a Manson od Charlsa Mansona) Jego imię to Brian Warner !
POKAŻ KOMENTARZE (34)